Wolny czas można spędzić kreatywnie biorąc udział w zimowym konkursie. Nagrody czekają.

Wolny czas można spędzić kreatywnie biorąc udział w zimowym konkursie. Nagrody czekają. 15
Podczas trwających w naszym województwie ferii zimowych, został zorganizowany konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży. Tematem konkursu jest zilustrowanie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Każdy, kto ma mniej niż 16 lat może wziąć w nim udział i otrzymać atrakcyjne nagrody.

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego oraz Fundacja PZU zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem „Stok nie jest dla bałwanów”.

Konkurs ten jest jednym z elementów ogólnopolskiej akcji informacyjno – edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, która została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a także jest częścią zainicjowanej przez MSWiA kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które nie mają więcej niż 16 lat. Tematem konkursu jest zilustrowanie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). W pracy może być przedstawiona zarówno jedna, kilka bądź wszystkie zasady określone w Dekalogu. Technika wykonywania projektów jest dowolna: rysunkowa, malarska lub komputerowa. Arkusze na jakich wykonywane będą prace powinny mieć format od A4 do A3.
Projekty należy przesyłać wraz z wypełnioną karta zgłoszenia oraz podpisem opiekuna prawnego na adres: Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji; ul. Puławska 148/150; 02-624 Warszawa, z dopiskiem „Stok nie jest dla bałwanów”.

Prace można wysyłać do 5 marca 2018 roku (decyduje data wpływu do Komendy).
Regulamin i zgłoszenie znajdują się na stronie internetowej http://policja.pl/pol/bezpieczenstwo-na-stoku/aktualnosci.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *