Wpadł bo spał na ławce w parku

Wpadł bo spał na ławce w parku 16

Najbliższe pół roku spędzi w zakładzie karnym 35-latek. Mundurowi znaleźli go śpiącego na ławce w parku. Okazało się, że jest poszukiwany. Miał przy sobie jeszcze narkotyki.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. – Podczas patrolu zabytkowego parku przy ul. Lubelskiej, policjanci zauważyli śpiącego na ławce mężczyznę. W trakcie rozmowy z mundurowymi oświadczył, ze przyjechał do miasta z firmą organizującą imprezy, jednak nie pamięta swoich danych. Policjanci szybko ustalili jego personalia – zaznacza Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. Okazało się, że jest to 35-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego, poszukiwany do odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie wykonywanych z nim czynności okazało się, że w plecaku ma marihuanę.

Teraz mężczyzna odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *