Wpadł z 160 porcjami narkotyku. Był poszukiwany

Wpadł z 160 porcjami narkotyku. Był poszukiwany 16

Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym 31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Wpadł podczas legitymowania. Policjanci ujawnili przy nim narkotyki, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 160 porcji dealerskich.

W niedzielne popołudnie policjanci bialskiej prewencji podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który przypominał im osobę poszukiwaną. – Podczas legitymowania przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Okazało się że jest to 31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej poszukiwany do kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu oraz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Znaleziono przy nim woreczki z białym proszkiem oraz niewielką ilością suszu. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że zabezpieczone środki to amfetamina, mefedron oraz marihuana. Wystarczyłyby one do sporządzenia ponad 160 porcji tych narkotyków. 31-latek posiadał przy sobie również wagę kieszonkową.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Wczoraj doprowadzony został do bialskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. 31-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi niemal rok za popełnione wcześniej przestępstwa. Odpowiadał będzie też za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Wpadł z 160 porcjami narkotyku. Był poszukiwany 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *