Wpadli z „trawką”

Wpadli z "trawką" 15

Postój na drodze dla dwóch młodych mężczyzn miał nieciekawy finał. 23- i 24-latek na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Ponadto czuć było od nich woń marihuany.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci „patrolówki” zauważyli samochód stojący na drodze technicznej krajowej „dwójki” w Białej Podlaskiej. Podczas legitymowania mężczyźni znajdujący się w aucie zachowywali się w dość nerwowy sposób, co wzbudziło podejrzenia mundurowych.

– Policjanci ujawnili w aucie marihuanę, z której można byłoby uzyskać niemal 40 porcji dealerskich tego narkotyku oraz haszysz, które należały do 24-latka. Mundurowi ujawnili również niewielkie ilości haszyszu należące do jego 23-letniego znajomego – wyjaśnia asp. szt. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Nielegalny towar zabezpieczono, a mężczyzn zatrzymano do wyjaśnienia. Obaj usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. O tym, co dalej z nimi będzie zadecyduje sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Od 24-latka policjanci zabezpieczyli 2,5 tys. zł na poczet przyszłych kar.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Niemal 40 porcji dilerskich… Czyli pewnie 3 gramy XDDD Brawo polska policja, kolejny potężny cios wprowadzony w narkobiznes!

  2. Ile to jest porcja dilerska tak z ciekawości ? Jeden skręt to ile trawy ?
    Jak ktoś kupuje litr wódki to mówi się poproszę flaszkę a nie 25 porcji po 40ml.