Wpadli za posiadanie i łamanie zasad w czasie epidemii

Wpadli za posiadanie i łamanie zasad w czasie epidemii 15

Policjanci legitymowali dwóch mężczyzn. Okazało się, że nieprzestrzeganie zasad w czasie epidemii nie było ich jedynym przewinieniem.

W poniedziałek wieczorem (13 kwietnia) na ulicy Kościelnej w Wisznicach policjanci zauważyli zaparkowany przed jedną z posesji samochód, w którym siedziało dwóch mężczyzn. – Mundurowi podjęli interwencję w związku z podejrzeniem, iż mężczyźni naruszają obowiązujące przepisy dotyczące zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa – pisze Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik policji.

W trakcie legitymowania, mężczyźni zachowywali się nerwowo. Jeden z nich wyjął z kieszeni przedmiot, który próbował niepostrzeżenie wrzucić do bagażnika pojazdu. 24-letni mieszkaniec gminy Wisznice w rozmowie z policjantami nie potrafił podać ważnej przyczyny swojego przyjazdu i kontaktu z 26-letnim znajomym.

Ze względu na podejrzane zachowanie, skontrolowano bagażnik auta. Policjanci ujawnili tam woreczek z marihuaną.

Wczoraj 24-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Popełniony czyn zagrożony jest karą do trzech lat pozbawienia wolności. Obydwaj mężczyźni zostali dodatkowo ukarani mandatami za nieprzestrzeganie ograniczeń obowiązujących w czasie epidemii.

Wpadli za posiadanie i łamanie zasad w czasie epidemii 16

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Nie rozumiem. Raz piszą że znaleziono substancje która poddadzą testom a raz ze od razu narkotyk. To co Ci policjanci wstrzyknęli to sobie i od razu wiedzieli że marihuanina??? Zapomnieliście podać ile to porcji dilerskich i ile się osób by tym odurzyło, całe Wisznice, cała gmina, powiat? Człowiek się na tym nie zna liczę na fachową odpowiedź.