Wracał z „zakrapianej” imprezy i uszkadzał przypadkowe auta

Wracał z "zakrapianej" imprezy i uszkadzał przypadkowe auta 16

Młody mężczyzna wracał z imprezy i uszkadzał auta napotkane na drodze. Nie potrafił logicznie wyjaśnić, dlaczego przeciął nożem osiem opon.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (15 kwietnia) nieznany sprawca przeciął ostrym narzędziem po dwie opony Opla oraz Peugeota, zaparkowanych na ulicach Międzyrzeca Podlaskiego. Przeciął także cztery opony Audi. Pokrzywdzeni wycenili swoje straty na łącznie 2,5 tys. zł.

Międzyrzeccy policjanci ustalili podejrzanego o ten czyn – 20-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Zatrzymali go do wyjaśnienia.

W tracie z rozmowy z funkcjonariuszami przyznał się do zniszczenia opon. Przeciął je nożem, który ze sobą nosi. 20-latek nie potrafił w żaden logiczny sposób wyjaśnić dlaczego to zrobił. Tłumaczył się jedynie wypitym alkoholem. Dodał też, że pojazdy wybrał przypadkowo, w żadnym przypadku nie wiedział do kogo one należą. Po prostu wracał z „zakrapianej” imprezy i uszkadzał pojazdy, które napotkał po drodze.

Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do nich. O jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wracał z "zakrapianej" imprezy i uszkadzał przypadkowe auta 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *