Wręczono nagrody biznesowe

DSC_2155

Dzisiaj w Białej Podlaskiej wręczone zostały nagrody biznesowe za rok 2017. Wydarzenie zostało objęte patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego.

W piątek (15 czerwca) odbyło się uroczyste wręczenie Nagrody Biznesowej BPIG -edycja VI – za 2017 rok.
W tym roku firmy otrzymały nagrody tylko w dwóch kategoriach.

W kategorii „Lider Przedsiębiorczości” nagrodzona została firma MIREX – Szandecki i Marczuk Spółka Jawna. W imieniu firmy nagrodę odebrał wspólnik – Sławomir Marczuk. Jest to firma z ponad 20 letnią historią, która od początku działalności zajmowała się handlem detalicznym i hurtowym części i akcesoriów do pojazdów samochodowych.

W kategorii „Przedsiębiorca Roku” nagrodzony został Pan Edward Tomaszuk. W imieniu Tomaszuka nagrodę odebrała Anna Waśkiewicz Import Export Manager w Pol-kres Edwood Daniel Tomaszuk. Edward Tomaszuk od 40 lat działa w branży owocowo-warzywnej. Jako jedyny w latach 90 zaopatrywał sektor państwowy. Jest sponsorem kultury, sportu i wielu przedsięwzięć o charakterze społecznym.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego. -Bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony do tego patronatu. Bardzo zależy mi na tym, żeby przedsiębiorczość w województwie się rozwijała. Przebywanie z ludźmi sukcesu jest bardzo ważne. Potraficie docenić tych, którzy ten biznes formują. Bez względu na przeciwności losu pokazują mieszkańcom, obywatelom, że biznes da się kontynuować jeśli ma się do niego smykałkę. Wierzę, że jeśli dzisiaj zabrano by wam wszystko to odbudowalibyście od nowa swój biznes, swoje potęgi. Ludzie, którzy w naszym województwie biorą życie w swoje ręce jest wciąż za mało-mówił Stanisław Sosnowski.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *