Wrzesień z Barwną

Wrzesień z Barwną 16
fot. archiwum

Multimedialna Biblioteka dla dzieci i młodzieży „Barwna”  w Białej Podlaskiej sprawi, że nikt nie będzie się nudził w przyszłym miesiącu. Zapowiada się realizacja nowego projektu.

Od 10 do 25 września popularna bialska biblioteka realizuje projekt „Barwni poszukiwacze przygód”. Do grona odbiorców projektu należeć mogą przede wszystkim dzieci i młodzież, ale także całe rodziny. Organizatorom zależy na wzmacnianiu więzi całej rodziny oraz promowanie wartości literatury.

Zaplanowanych jest kilka wydarzeń. 11 września odbędzie się występ iluzji Konrada Modzelewskiego. Następnie popularna już gra terenowa w Parku Radziwiłłowskim odbędzie się 13 września. W grę zaangażowani będą harcerze z 22 Drużyny Harcerskiej „Hermes” w Białej Podlaskiej. Kolejne wydarzenie, zaplanowane na 15 wrzesień to spotkanie z Szymonem Radzimierskim, czyli 11-letnim autorem książek podróżniczych. Nie zabraknie także spotkania autorskiego z Agnieszką Stelmaszyk, pisarką książek dla dzieci i młodzieży, już 19 września. Jedno z znanych już wydarzeń odbędzie się 22 września, jest to gra escape room dla młodzieży. W ciągu realizacji projektu odbędzie się również regionalny konkurs plastyczny i tematyczne zajęcia dla grup szkolnych i przedszkolnych.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *