Wschodząca gwiazda rock’n’rolla z nowym teledyskiem

Pracę nad zdjęciami do klipu muzycy rozpoczęli we wrześniu, a od wczoraj można zobaczyć jej efekty. „Radio ZIZI” to utwór promujący pierwszą płytę zespołu Blue Rain.
Blue Rain istnieje już od sześciu lat. W ich wykonaniu możemy usłyszeć zarówno tradycyjnego bluesa, hard rockowe riffy, jak i nastrojowe ballady. Liderem siedmioosobowego składu jest charyzmatyczny Dariusz „Sidor” Sidorczuk, wokalista, autor tekstów i muzyki większości utworów, grający także na harmonijce ustnej i jednej z trzech gitar w grupie. O solidne gitarowe brzmienie dbają również Piotr Mincewicz oraz Marek Maliszewski.

Zespół tworzą także Mirosław „Wiking” Żywicki i jego gitara basowa, a także Mariusz „Kudłaty” Wojewoda, który gra na perkusji. Całość uzupełniają instrumenty klawiszowe, za którymi zasiada Mateusz Kuligowski. Ponadto w chórkach oraz w utworach można usłyszeć śpiew Magdaleny Bahonko.

Sukcesem, którym może pochwalić się Blue Rain bez wątpienia jest zwycięstwo na „Łomża Blues Festiwal”. Warto również wspomnieć, że na podobnym przeglądzie w Siedlcach grupa zajęła drugie miejsce. Co ciekawe, zespół ma na swoim koncie wspólne koncerty z takimi wykonawcami jak Kasa Chorych czy Cree.

Kolejnym osiągnięciem w muzycznej karierze ma być pierwsza studyjna płyta, którą promuje teledysk do utworu „Radio ZIZI”. Klip jest oparty na własnych pomysłach muzyków. W teledysku można zobaczyć zarówno członków zespołu, jak i zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się m.in. motocykliści z klubu Monsters z Białej Podlaskiej, Michał Samociuk oraz Nina Litwiniec, która na co dzień pracuje jako instruktor tańca i fitnessu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *