Wsiądź do pociągu… i objedź Polskę za 45 zł

Pasażerowie_POLREGIO
fot. nadesłane

Podczas długiego majowego weekendu warto wsiąść w pociąg. POLREGIO ma dla pasażerów ciekawą propozycję. Koleją będzie można podróżować przez prawie sześć dni już od 39 zł. Pojawi się także pewna nowość.

Na czas majówki przewoźnik regionalny wprowadzi tzw. mini bilet turystyczny (za 39 zł) honorowany w pociągach REGIO. Dostępny będzie także tzw. bilet turystyczny (za 45 zł), który obowiązuje w pociągach REGIO i osobowych: Arriva RP, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Małopolskie i Łódzka Kolej Aglomeracyjna (z wyjątkiem ŁKA Sprinter). Bilety te będą ważne od 30 kwietnia (od godziny 18) do 6 maja (do godziny 6). W tych dniach pociągami REGIO można podróżować bez limitu.

Jeśli chodzi o nowości, będą to pierwsze od wielu lat pociągi majówkowe uruchamiane przez POLREGIO na trasie Łódź-Warszawa-Gdynia. Pasażerowie pojadą z Łodzi do Gdyni za 61,90 zł (bilet normalny) lub za 30,33 zł (bilet studencki). W przypadku odcinka Warszawa-Gdynia koszt to 56,90 zł (bilet normalny) lub 27,88 (bilet studencki). Pozostałe ulgi ustawowe również obowiązują. Sprzedaż biletów będzie prowadzona tylko poprzez elektroniczny system sprzedaży i aplikacji POLREGIO biletyregionalne.pl, SkyCash i Koleo.

– Wielokrotnie wspominaliśmy, że cenimy uwagi i sugestie naszych pasażerów, którzy oczekują dobrych połączeń w atrakcyjnej cenie. W związku z tym uruchamiamy pierwsze od wielu lat pociągi majówkowe, które w tym roku połączą m.in. Łódź i Warszawę z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią przez Iławę i Malbork. Będą one obsługiwane zmodernizowanymi składami ED72 wyposażonymi m.in. w WiFi, ładowarki indukcyjne, klimatyzację oraz udogodnienia dla matek z dziećmi i osób z niepełnosprawnościami. Podróż umili również drobna niespodzianka – powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy Spółki Przewozy Regionalne, właściciela marki POLREGIO.

Na stronie internetowej POLREGIO prowadzony jest blog „Zmysł podróżowania, gdzie można poznać propozycje podróży pociągami przewoźnika do oryginalnych i ciekawych miejsc w Polsce lub obejrzeć wyjazdowe relacje czytelników.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *