Wspólnota różnorodności na Noc Bibliotek

Wspólnota różnorodności na Noc Bibliotek 16

Każda z agend Miejskiej Biblioteki Publicznej ma swoją specyfikę i obszar działania. Podczas tegorocznej Nocy Bibliotek (5 października), spróbują znaleźć „wspólnotę w różnorodności”.

Tego dnia od godziny 18 będzie można wybrać się do Biblioteki Głównej. W sali Informatorium odbędą się warsztaty psychologiczne z autorką książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno”. Poruszone zostaną tam zagadnienia takie jak np. „Jak uspokoić swój umysł i emocje”, „Jak nie wypalić się i nie zniechęcić do życia” oraz „Jak rozwijać swój świat wewnętrzny”. Autorka opowie także jak dbać o zdrowie psychiczne i fizyczne. Odbędą się tam ćwiczenia relaksacyjno-medytacyjne.

Na warsztaty w Informatorium obowiązują zapisy pod numerem telefonu 83 341 60 12.

W godzinach 18-20 w Multicentrum odbędzie się „Interaktywne spotkanie z nauką i techniką” dla dzieci i młodzieży w wieku 9-13 lat. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazie doświadczeń, eksperymentów i robotów. Poznają także tajniki druku 3D. Spotkanie rozpocznie obchody Europejskiego Tygodnia Kodowania. Zapisy odbywają się pod numerem 83 341 60 17.

Całą rodziną lub z przyjaciółmi będzie można wybrać się na godzinę 18 do Biblioteki Barwnej. Rozegrany zostanie tam turniej gry Frantics. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, nie obowiązują także zapisy.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *