Wstrzymali ruch i uratowali szczeniaka

Wstrzymali ruch i uratowali szczeniaka 16

Policjanci bialskiej drogówki podjęli dość nietypową interwencję. Mundurowi zaopiekowali się szczeniakiem, którego zauważyli podczas patrolu. Zdezorientowany piesek wbiegał pod nadjeżdżające pojazdy. 

– Wczoraj przed południem policjanci bialskiej drogówki podjęli dość nietypową interwencję. Tym razem nie chodziło o naruszenie przepisów ruchu drogowego. Na jednej z ulic miasta funkcjonariusze zauważyli biegającego po ulicy szczeniaka. Psiak wbiegał pod nadjeżdżające pojazdy stwarzając zagrożenie zarówno dla siebie jak też dla uczestników ruchu drogowego. Piesek był zdezorientowany, wyglądało to tak jakby szukał właściciela – podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Reakcja mundurowych była natychmiastowa. Policjanci wstrzymali ruch i zaopiekowali się psem. Szczeniak był zadbany i miał obróżkę. Wszystko wskazywało na to, że się zgubił. Ponieważ w pobliżu nigdzie nie było właścicieli funkcjonariusze nawiązali kontakt z bialskim schroniskiem, gdzie postanowili przewieźć pieska. Kiedy tylko mały labrador znalazł się w radiowozie smacznie zasnął we wnętrzu pojazdu.

Wstrzymali ruch i uratowali szczeniaka 17

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. DLaczego nie napiszecie o tym jak to pijana policjantka rozbija sie po pijaku ? A piszecie o uratowanych pieskach i bocianach.