Wszedł na słup energetyczny. Zmarł porażony prądem

Wszedł na słup energetyczny. Zmarł porażony prądem 16
fot. KMP Biała Podlaska

19-latek wszedł na słup linii energetycznej. Mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów. Pomimo prowadzonej reanimacji zmarł. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na KONTAKT BP24.

Wczoraj po 21 dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o zdarzeniu do jakiego doszło na terenie gminy Konstantynów. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że młody mężczyzna wszedł na słup linii energetycznej. W pewnym momencie prawdopodobnie porażony został prądem i spadł z wysokości kilku metrów – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Niestety pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji mężczyzna zmarł. Policjanci ustalili, że jest to 19-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało został zabezpieczone, celem przeprowadzenia sekcji.

W akcji ratowniczej brali udział policjanci, strażnicy graniczni oraz ratownicy z pogotowia.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Grzegorza na platformę KONTAKT BP24. – Wczoraj nad zbiornikiem wodnym w Zakanalu zginął młody chłopak porażony prądem. Wszedł na słup – poinformował czytelnik.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *