Wszystkie oddziały funkcjonują. Jedna osoba jest hospitalizowana z podejrzeniem

Wszystkie oddziały funkcjonują. Jedna osoba jest hospitalizowana z podejrzeniem 15

Trzy osoby mają wynik negatywny na obecność koronawirusa. Jeszcze jedna osoba czeka na potwierdzenie. Władze szpitala również potwierdzają, że wszystkie oddziały szpitalne funkcjonują normalnie. 

– Wszystkie oddziały szpitalne funkcjonują. Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajduje się jedna osoba z podejrzeniem koronawirusa. Pacjent znajduje się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wynik. Wszystkie dotychczasowe wyniki – negatywne – informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy bialskiego szpitala.

Z naszych informacji wynikało, że na oddziale neurologi kilka dni temu pojawił się pacjent, który mógł mieć styczność z osobą zarażoną COVID-19. Nie miał żadnych objawów i na wszelki wypadek wykonano u niego badanie na obecność wirusa. Jak się okazało dziś rano nie jest on chory.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Oj Wy małe świntuszki …. trzeba było komentarzy pod innym artykułem abyście poinformowali o pacjencie z neurologii? A co by było gdyby pacjent był pozytywny? Musielibyście uziemić SOR i dwie zmiany w stacji pogotowia bo nieodizolowaliscie osób które udzielały Panu pomocy na SORze a pracują również w pogotowiu ….
    Myśleć ku…. myśleć ….
    Myśleć do przodu żeby nie trzeba było gasić pożarów!

  2. Zamknijcię Szpitale przychodnie są już po zamykane.Na co Wam ludzie wybijcie ich koronawirusem ludzie są nie potrzebni! Pożądani są tylko niewolnicy dlaczego?, a no dlatego, że niewolnik nie myś li tylko zapier% zdala!