Wybiegali sobie awans

DSC_0005
fot. nadesłane

Finał Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbył się w ostatnim czasie w Wisznicach. Nagrody przyznano w trzech kategoriach.

W biegach dzieci, w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce i awans zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim. Trenują pod okiem Andrzeja Kobyłki. Drugie miejsce uzyskały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Janowie Podlaskim. Ostatni stopień podium zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Wisznicach. Z drużyn chłopięcych najlepsza była ta ze Szkoły Podstawowej w Janowie Podlaskim. Tuż za nimi, na podium kolejno stanęli chłopcy z wisznickiej podstawówki oraz międzyrzeckiej „dwójki”.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej najlepsze były dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Drugie i trzecie miejsce przypadło drużynom ze Szkoły Podstawowej w Wisznicach i „dwójki” z Międzyrzeca Podlaskiego. W rywalizacji chłopców na pierwszym stopniu podium uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim. Drugie miejsce należało do janowskiej szkoły, a trzecie do Szkoły Podstawowej w Wisznicach.

W biegach Licealiady niewątpliwie wygrali gospodarze – drużyny Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach.
Młodzi sportowcy otrzymali nagrody za swoje osiągnięcia. Ponadto zdobywcy pierwszych i drugich miejsc uzyskują awans do rywalizacji rejonowej, która odbędzie się w Adamowie.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *