Wybieramy Dziewczynę Lata. Może to właśnie Ty nią zostaniesz?

Wybieramy Dziewczynę Lata. Może to właśnie Ty nią zostaniesz? 15

Rozpoczynamy plebiscyt, do którego może zgłosić się każda kobieta zamieszkująca na terenie powiatu bialskiego. Zgłoś się już dziś. Nie masz nic do stracenia, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody.

Nasz konkurs to nie tylko dobra zabawa, ale też szansa na zdobycie cennych nagród. Uważasz, że jesteś atrakcyjna i miano Dziewczyny Lata 2018 może należeć do Ciebie? Jeśli tak, nie czekaj i zgłoś się już dziś. Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkie panie, które ukończyły 16 lat. W przypadku niepełnoletnich kandydatek wymagana jest zgoda opiekuna prawnego.

Na zgłoszenia kandydatek czekamy do 10 lipca. W mailu ze zgłoszeniem należy zawrzeć imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu i zainteresowania. Trzeba również napisać kilka zdań o sobie oraz przesłać jedno dowolne zdjęcie przedstawiające twarz, bądź portret.  Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem [email protected], oraz na naszym fanpage na facebook’u.

Zwyciężczyni zostanie wyłoniona w drodze głosowania SMS, które potrwa od 15 lipca do 31 sierpnia. Rozstrzygnięcie planowane jest na wrzesień.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *