Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Przegląd Teatrów „W świecie niepełności” w Kodniu

25 kwietnia | 10:00 - 17:00

Przegląd Teatrów „W świecie niepełności” w tym roku będzie miał swoją trzecią odsłonę. Wydarzenie ma charakter integracyjny. Na scenie będzie można zobaczyć uczestników zajęć teatralnych w szkołach, domach kultury, warsztatach terapii zajęciowych i środowiskowych domów samopomocy.

Trzecią edycja przeglądu zaplanowano na 25 kwietnia o godzinie 10 w sali Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kodniu. Występujący po raz kolejny pokażą, że niepełnosprawność nie jest ograniczeniem. – Nie jesteśmy sami na tym świecie i wyrażanie swoich emocji i spostrzeżeń jest pięknym spektaklem i przesłaniem dla przeciętnego widza. Innowacja połączona z profesjonalizmem osób kultury, sztuki, ale też i wrażliwości na ludzką niedoskonałość fizyczną i psychiczną, to główne motywy zaplecza organizacji tego przeglądu na szczeblu powiatowym – informują organizatorzy.

Na scenie zaprezentują się zarówno starsi i młodsi. Będzie można ich zobaczyć w różnego rodzaju przedstawieniach opartych na baśniach oraz pantomimach i innych spektaklach. Za organizację wydarzenia odpowiada GCKSiT w Kodniu

Szczegóły

Data:
25 kwietnia
Czas:
10:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,