Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Szymon w Białej Podlaskiej

15 września 2018 | 13:00 - 17:00

Hejka! Kręci cię nocna wspinaczka do krateru rozżarzonej lawy? Chcesz wiedzieć co się czuje, gdy dzikie hieny jedzą ci z ust czy hipopotam niemal wywraca łódź, którą płyniesz? A może poznać tajemniczych Mursich pijących krew i nieustraszonych Hamerów skaczących nago po grzbietach byków?
Dobrze trafiłeś!!!
Do tego tysiąc innych przeżyć. Strasznych, śmiesznych i szokujących.

Pamiętasz młodego podróżnika i blogera, który zabrał cię na wyprawę do dżungli na Borneo? To znowu ja, Simon. Tym razem chcę przemierzyć z tobą nieznane ścieżki tajemniczej, dzikiej Etiopii…
Dołącz do mojej ekipy #ŁowcyPrzygód! Ekstremalnie już było. Teraz walczymy o przetrwanie!

SZYMON RADZIMIERSKI – młody podróżnik, bloger, aktor, łowca przygód.
Miłośnik hardcorowych wypraw i egzotycznych zwierząt. Uwielbia ekstremalne warunki – trekking przez dżunglę na Borneo, wejście na czynny wulkan w Etiopii, pływanie z ogromnymi mantami i rekinami wielorybimi, nurkowanie z rekinami młotami czy wspinaczka na Rainbow Mountain w Peru na 5200 m.n.p.m..

Od ósmego roku życia prowadzi dwujęzycznego bloga podróżniczego WWW.PLANETKIWI.PL, jego nowa książka „Dziennik łowcy przygód. Etiopia. U stóp góry ognia” (wyd. Znak Emotikon) to prawdziwy zapis egzotycznej wyprawy do serca Afryki!
Książkę rekomendują znany podróżnik Marek Kamiński i rewelacyjny dziennikarz Jarosław Kuźniar.

Szczegóły

Data:
15 września 2018
Czas:
13:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Biblioteka Barwna
Warszawska 12
Biała Podlaska,Polska
+ Google Map