Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi „Bialski GPS na edukację i zawód”

25 kwietnia | 08:00 - 14:00

Targi "Bialski GPS na edukację i zawód" 16

Szkoły i placówki publiczne oraz niepubliczne funkcjonujące w Białej Podlaskiej w kwietniu zaprezentują swoją ofertę. Zbliżające się targi adresowane są do uczniów trzecich klas gimnazjalnych oraz klas ósmych szkół podstawowych.

Targi edukacyjne „Bialski GPS na edukację i zawód” w tym roku będą miały swoją piątą edycję. Tym razem jednak pojawi się pewna nowość. Po raz pierwszy podczas wydarzenia pojawią się pracodawcy oraz przedsiębiorcy którzy w ramach współpracy z bialskim magistratem przedstawią młodzieży swoją ofertę pracy.

Targi zaplanowano na 25 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej. Część pierwsza skierowana jest do uczniów klas trzecich gimnazjum. Po uroczystym otwarciu o godzinie 8.45 przyjdzie czas na prezentacje szkół i placówek, co potrwa do godziny 11. W drugiej części wydarzenia będą uczestniczyć uczniowie klas ósmych szkół podstawowych. Dla nich targi rozpoczną się o godzinie 12 i zakończą się dwie godziny później.

Organizatorami wydarzenia są Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i Lubelski Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk, we współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Białej Podlaskiej oraz Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej. Targi objęte są również Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska.

Szczegóły

Data:
25 kwietnia
Czas:
08:00 - 14:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Zespół Szkół Zawodowych nr1
ul. Piłsudskiego 36
Biała Podlaska,Polska