Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Wschodnia Bitwa vol. 1 w Międzyrzecu Podlaskim

16 marca | 11:00 - 17:00

Wschodnia Bitwa vol. 1 w Międzyrzecu Podlaskim 16

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim na jeden dzień stanie się prawdziwą areną zmagań tancerzy. Udowodnią oni, że bboying (breakdance) to nie tylko „kręcenie się na głowie”, ale niezwykle trudna oraz wymagająca pasja, a co za tym idzie – piękna, efektowna i ucząca wielu wartości.

W Międzyrzecu Podlaskim w połowie marca zostanie zorganizowana tzw. Wschodnia Bitwa. Jest to nowy projekt, który powstaje na wschodniej stronie Polski. – Jest to typowy bboyowy event, łączący w sobie wszystkie elementy bboyingu w kategoriach od najmłodszych do tych z największym stażem. Organizujemy także contesty (Footwork, Toprock i Povermoves contest, które mocno zanikają na polskiej scenie – informują organizatorzy. I zachęcają by wziąć udział w wydarzeniu – zarówno jako widz, jak i uczestnik.

Kategorie w których zostanie przeprowadzona bitwa to: bboying do 11 lat, bboying 12-15 lat, bboying 16+, toprock contest, footwork contest oraz powermoves contest. Będą to starcia jeden na jeden.

Dla najlepszych przewidziano nagrody, które prezentują się następująco. W kategorii bboying 16 lat i więcej: I miejsce – 1000 zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce – 300 zł. W kategorii bboying 12-15 lat można wygrać: I miejsce – 400 zł, II miejsce – 200 zł, III miejsce – 100 zł. W kategorii do 11 lat za zdobycie trzech pierwszych miejsc zostaną przyznane nagrody rzeczowe. Zwycięzcy toprock contest, footwork contest oraz powermoves contest otrzymają po 100 zł.

Wschodnia Bitwa rozpocznie się 16 marca o godzinie 12 w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Szczegóły

Data:
16 marca
Czas:
11:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,