Wygraj kurs na prawo jazdy z BP24 i OSK PARTNER. Ostatnie pytanie

Wygraj kurs na prawo jazdy z BP24 i OSK PARTNER. Ostatnie pytanie 16

Osoby planujące zapisać się na kurs prawa jazdy kategorii B, mają okazję wygrać go w naszym konkursie organizowanym wspólnie z OSK PARTNER.

Drodzy Czytelnicy! Specjalnie z nadchodzącym nowym rokiem mamy dla Was niesamowity konkurs, w którym do wygrania jest kurs prawa jazdy kategorii B, o wartości ponad tysiąca złotych, ufundowany przez Roberta Woźniaka, właściciela OSK PARTNER.

Zapewne już w Waszych głowach zrodziło się pytanie co należy zrobić żeby wygrać? To proste. Należy odpowiedzieć poprawnie na co najmniej 4 z 5 pytań.

Systematycznie będziemy publikować jedno pytanie, na które odpowiedzi wysyłać będziecie na specjalnie utworzony adres e-mail: [email protected], oprócz poprawnie podanej odpowiedzi należy umieścić jeszcze imię, nazwisko oraz numer telefonu dla łatwiejszego nawiązania kontaktu ze zwycięzcą. Śledźcie portal na bieżąco, ponieważ kolejne pytanie pojawi się już za kilka dni. Rozstrzygnięcie nastąpi 17 stycznia, natomiast wręczenie nagród dwa dni później. Laureat zostanie poinformowany o szczegółach.

Pierwsze pytanie brzmi: Ile lat funkcjonuje i szkoli kierowców OSK PARTNER?

A) 2 lata

B) 5 lat

C) 10 lat

 

Drugie pytanie: Czy poza obszarem zabudowanym możemy wyprzedzić pojazd uprzywilejowany?

 

Pytanie trzecie: Czy ten znak informuje Cię, że na najbliższym skrzyżowaniu masz obowiązek jechać prosto?

Wygraj kurs na prawo jazdy z BP24 i OSK PARTNER. Ostatnie pytanie 18

 

Pytanie czwarte: Czy w tej sytuacji pojazd jadący prosto musi zatrzymać się przed skrzyżowaniem w związku ze znakiem STOP?

Wygraj kurs na prawo jazdy z BP24 i OSK PARTNER. Ostatnie pytanie 19

Piąte pytanie: Czy na jezdni za tym znakiem pionowym możesz wykonać manewr cofania?

 

Wygraj kurs na prawo jazdy z BP24 i OSK PARTNER. Ostatnie pytanie 20

 

 

Osoby decydujące się na wzięcie udziału w naszym konkursie akceptują regulamin konkursu (dostępny w biurze redakcji) oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej o ochronie danych osobowych (RODO).

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. „Wygraj prawo jazdy z BP24 i OSK PARTNER” ten tytuł nie brzmi najlepiej, wręcz sugeruje, iż wygrywa się prawo jazdy a nie kurs na prawo jazdy.

    1. Sprawdziliśmy, skrzynka nie jest zapełniona, więc wszystko powinno działać. Nikt wcześniej nie zgłaszał żadnych problemów. Prosimy spróbować ponownie.