Wymaszeruj sobie zdrowie. Trwają bezpłatne treningi

Wymaszeruj sobie zdrowie. Trwają bezpłatne treningi 16

Celem akcji Akademia Zdrowia Santandera jest propagowanie ruchu oraz zdrowego stylu życia. Bezpłatne zajęcia nordic walking odbywają się m.in. w dwóch miastach naszego powiatu.

Jest to dobra okazja dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z kijkami. Uczestnicy podczas zajęć dowiedzą się, jak wygląda prawidłowa technika marszu oraz jak należy dobrać sprzęt oraz ubiór do ćwiczeń. A to wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

– Wakacje to idealny moment na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną. Nasze zajęcia to świetna okazja dla tych, którzy szukają towarzystwa do uprawiania nordic walking lub dopiero chcą rozpocząć przygodę z tym sportem – mówi Mirosława Krzyścin, koordynator Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku.

Najbliższy trening odbędzie się już jutro o godzinie 17 w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej, a w czwartek o 18 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 9. Jutro zajęcia przewidziano także w Międzyrzecu Podlaskim o 17 na stadionie MOSiR.

Zajęcia mają charakter cykliczny i będą odbywały się co tydzień o tej samej porze aż do 27 listopada.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Jutro tzn. 31VII? Terminy należy podawać precyzyjnie, przecież artykuł będzie czytany nie tylko dzisiaj, tj. 30. lipca.