Wymusili pierwszeństwo. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wymusili pierwszeństwo. Dwie osoby trafiły do szpitala 16

52-letnia kobieta i 18-letni mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala po wypadkach, do których doszło wczoraj (10 marca) na terenie naszego powiatu. W obu przypadkach przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce po godzinie 8.40 w miejscowości Rzeczyca (gm. Międzyrzec Podlaski). Jak podaje policja, kierujący VW 20-letni mieszkaniec Międzyrzec Podlaskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z Oplem. Za kierownicą drugiego auta siedziała 52-letnia mieszkanka gm. Kąkolewnica. Kobieta doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Nikt z uczestników zdarzenia nie był pod wpływem alkoholu.

Do szpitala trafił również 18-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska. Mężczyzna przed godziną 13 jechał ulicą Bialską w Leśnej Podlaskiej, gdy nagle na skrzyżowaniu uderzyła w niego Toyota. Samochodem kierowała 47-letnia mieszkanka Szczytna. Kobieta wjeżdżając na „krzyżówkę” wymusiła pierwszeństwo. W tym przypadku również wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policja apeluje do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. To w jaki sposób prowadzimy auto zależy życie i zdrowie nie tylko nasze, ale i innych osób korzystających z dróg.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. I prawidłowo gdyby od razu powodował takie zagrożenia. Nie porównuj do kierowcy, który jeździ niemal 30 lat. Kierowcy do 24 roku życia powodują najwięcej wypadków nie tylko przez brak umiejętności, ale przede wszystkim brawura i lekkomyślność.

      1. Tak a w niemczech takie zdarzenie byloby oskrazenie o probe zabojstwa. Tam piraci drogowi dostaja po 25 lat. Szkoda ze u nas tak nie ma…. Wytrzebilo by sie tych wszystkich buraskow pedzacych swoimi najczeciej starymi bmw miszczowie qwa kierownicy jprd

        1. Zgadza się u nas praktycznie nie ma żadnych kar, jedynie śmieszne mandaciki. Za każde przekroczenie o 10km/h tysiąc zł mandatu jak w Skandynawii szybko nauczyło by porządku na drodze.

  1. Teraz To chociaż Policja Jeździ Nocą Leśna Podlaska i okolice, dość pijanych kierowców i brawura bezmyślna młodych i Cwaniaków z BMW !