Wymyśl hasło promocyjne portalu i wygraj cenne nagrody

Wymyśl hasło promocyjne portalu i wygraj cenne nagrody 16

W styczniu portal Biała24 będzie obchodził swój jubileusz. Z okazji 10-lecia naszej działalności postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym rozdamy 10 nagród. Co zrobić aby wygrać? To proste. Wystarczy wymyślić hasło promocyjne portalu. Zwyciężą autorzy najciekawszych odpowiedzi.

W ramach urodzinowego konkursu przygotowaliśmy dla naszych Czytelników szereg nagród. Do wygrania jest tablet, profesjonalna sesja fotograficzna i bon na zakup okularów wraz z badaniem wzroku. Zwycięzcy otrzymają również bony na usługi z zakresu autokosmetyki, bon na wymianę oleju oraz na zakupy w sklepie z garniturami i odzieżą męską, a także w sklepie ogrodniczym. W ramach konkursu rozdamy także karnet na siłownię, bilety na spektakl „Cudowna Terapia” oraz bilety do kina. Dodatkowo przewidziane są inne nagrody-niespodzianki.

Sponsorami nagród są Klub Forma, sklep z modą męską Recman, optyk Future Vision, warsztat samochodowy Auto Service, autokosmetyka Cherry Car, JK Foto, Wipasz, Galeria Zielona, agencja artystyczna Igra-Art oraz Kino Merkury.

Osoby, które wymyślą najciekawsze hasło promocyjne portalu Biała24 otrzymają nagrody. Zostaną one wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 19 stycznia. Hasła konkursowe należy przesyłać do 11 stycznia do godziny 23.59 na adres [email protected] Do wiadomości należy dołączyć swoje dane: imię, nazwisko i numer kontaktowy.

Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie redakcji. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej o ochronie danych osobowym (RODO).

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *