BMW w passata. Dwie osoby w szpitalu

wyp[adek 2
Fot: Policja Biała Podlaska

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około 23 w Koloni Horbów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW podczas wyprzedzania zderzył się z jadącym przed nim autem. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby.

Ze wstępnych ustaleń wynika,  że kierującym jest 18-letni mieszkaniec Gminy Radzyń Podlaski. Zderzył się on z jadącym przed nim Passatem. Do zderzenia doszło podczas wyprzedzania przez kierowcę BMW.

Drugim autem kierował 19-letni mieszkaniec Zalesia. Podczas zderzenia jego auto zjechało do rowu i dachowało. Kierowcę zabrano do szpitala  Do zdarzenia doszło 12 sierpnia.

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. O bo Passatem cza umieć jeździć, BMW tem bardziej 🙂 Na szczęście nic się nie stało, oba auta miejscowy kowal wyklepie, ważne że „drzewa mordercy” nie było akurat w pobliżu, bo by podbiegło i ubiło którego.

  2. Nigdy nie zawodzi plus do tego naście lat i pierwsza fura buhahaha tylko co starzy maja w głowach kupując gnojkom auta z tylnym napędem…. Takie samo siano w starych głowach to czego od gnojaków oczekiwać