Wypadek na „krzyżówce”. Ucierpiała mała dziewczynka

Wypadek na "krzyżówce". Ucierpiała mała dziewczynka 15
To nie był spokojny wieczór. Jedna z kierujących wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Trzy osoby zostały ranne. Wśród nich była dwójka dzieci. Najgorzej skończyła 6-latka, która w wyniku wypadku złamała nogę.
Wczoraj (15 kwietnia) o godzinie 19 w Michałkach (gm. Rokitno) na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch osobówek. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia odpowiednich służb, opel vectra znajdował się na skraju jezdni częściowo blokując pas ruchu, natomiast audi A4 stało na poboczu.

– 27-latka z Białej Podlaskiej (kierująca audi) włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oplowi vectra, którym kierował mieszkaniec gm. Janów Podlaski – tłumaczy kom. Wojciech Lesiuk z bialskiej komendy.

Łącznie pojazdami podróżowało siedem osób, które o własnych siłach opuściły pojazdy. Niestety trzy osoby w wyniku zdarzenia zostały ranne – kobieta oraz dwie dziewczynki. Cała trójka została przetransportowana do szpitala. Pasażerka audi a4, 6-letnia dziewczynka doznała złamania lewej nogi. Obrażenia pozostałych osób nie były groźne.

W prawie półtoragodzinnej akcji brały udział trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *