Wypełnili kupon i wygrali oprawę ślubno-weselną. Za nami kolejna edycja targów

DSC_3619
fot. Karolina Jaszczuk

Niedzielne targi ślubne tradycyjnie przyciągnęły szerokie grono zainteresowanych. Halę wypełniły stoiska kilkudziesięciu wystawców oferujących różnego rodzaju usługi dotyczące jednej z najważniejszych ceremonii w życiu. Wydarzenie było również szansą na udział w konkursie i wygranie cennych nagród.

Osiemnasta edycja Targów Ślubnych organizowana przez portal „Ślub w Białej” odbyła się w minioną niedzielę (18 listopada) na hali IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej. Od godziny 11 do 18 przyszłe pary młode mogły porozmawiać z wystawcami oferującymi szeroki wachlarz usług, począwszy od sukien ślubnych i garniturów, a skończywszy na dekoracji świetlnej. Swoje stoiska mieli również fryzjerzy, kosmetyczki, zespoły muzyczne oraz osoby wynajmujące lokalne na wesele.

Główną atrakcją targów był pokaz Salonu Sukien Ślubnych La Novia oraz dwa pokazy garniturów od firmy Master Męski. Odbył się również koncert zespołu Mariall.

Ciekawym elementem wydarzenia był konkurs, w którym główną nagrodę stanowiła oprawa ślubno-weselna. – Każda para, która wchodzi na galę dostaje kupon, na którym należy umieścić hasło promujące targi ślubne. My po obradach wybieramy najciekawsze z nich – wyjaśnia organizator targów Przemysław Trawicki z portalu „Ślub w Białej”. – Wartość nagrody to około 12 tys. zł. Do wygrania jest m.in. suknia ślubna, pierścionek z brylantem, zaproszenia, przejazd limuzyną oraz zestaw dla panny młodej: makijaż i fryzura. Do tego dochodzi szereg innych nagród rzeczowych – dodaje organizator.

W niedzielę nagroda główna powędrowała do Klaudii Kudewicz i Tomasza Besaraby, których hasło brzmiało „Bierzesz ślub w następnym roku? Przyjdź na targi, będziesz w szoku!”. Zdobywcami drugiej nagrody byli Natalia Ignatiuk oraz Daniel Mortel. Para wpadła na pomysł, by targi wypromować hasłem „Chcesz na ślubie być królową, targi w Białej Ci pomogą”.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. fotoreportaż bardzo słaby, ponieważ ma to być fotoreportaż a nie psykanie zdjęć. Wystawców na targach było więcej niż tylko Jublier Niewęgłowski czy Mariall, i kilka innych. Zbliżenia zdjęć sukni ślubnych to już totalna brak wiedzy o reportażu. !! Szkolić się !