Wypożyczyła sprzęt i zastawiła go w lombardzie

Wypożyczyła sprzęt i zastawiła go w lombardzie 16

Nieuczciwa klientka wypożyczała sprzęt piorący i zastawiała go w lombardzie. Teraz grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec lutego międzyrzeccy policjanci otrzymali zawiadomienie o przywłaszczeniu elektro sprzętu. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kobieta podająca się za mieszkankę gminy Komarówka Podlaska wypożyczyła z jego firmy odkurzacz piorący oraz młotowiertarkę i nie zwróciła ich zgodnie z umową. Pracownicy firmy nie mogli w żaden sposób skontaktować się z klientką. Wartość przywłaszczonego sprzętu wyceniono na około 3,5 tys. zł.

W trakcie policyjnych czynności, okazało się, że kobieta posługiwała się fałszywymi danymi. Ustalono jej rzeczywiste personalia. Nieuczciwa klientka zastawiła sprzęt w jednym z lombardów na terenie powiatu siemiatyckiego.
Odkurzacz i młotowiertarkę udało się odzyskać. Zwrócono go właścicielowi.

36-letnia kobieta usłyszała zarzuty. W rozmowie z funkcjonariuszami swoje zachowanie tłumaczyła sytuacją materialną. O dalszym jej losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Nosił wilk razy kilka poniesli i wilka… Pani naciągala ludzi na kredyty robiła przekręty teraZ panią niech oszukują… zobacz jak to fajnie jest