Wyprzedzał ciężarówkę. Wjechał czołowo w skodę

Wyprzedzał ciężarówkę. Wjechał czołowo w skodę 16

Kierujący BMW wyprzedzając samochód ciężarowy zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia ze skodą. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20.20 na DK-2 w miejscowości Woroniec. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, rozpoczynając manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącą z przeciwka skodą – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Kierowca BMW wykonał manewr na wzniesieniu drogi w miejscu, gdzie jest to zabronione znakami drogowymi. Autem kierował 18-letni mieszkaniec Terespola, natomiast za kierownicą skody siedziała 39-letnia mieszkanka Warszawy.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznali kierowcy pojazdów i teraz znajdują się w szpitalu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Wyprzedzał ciężarówkę. Wjechał czołowo w skodę 17

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. BMW i hajda.. Ale na opony i ojej w pustym łbie to już zbrakło. Następne kupi z olwaysem ze skrzydełkami nas dachu żeby mógł górą wyprzedzać

  2. Pewnie chciał być pierwszy na najbliższych światłach. Ułańska fantazja ze wschodnim akcentem w kulminacji z głębokim deficytem rozumu.