Wyśpiewali drogę. Trzeci etap zakończony i oficjalnie otwarty

DSC_4815

Mieszkańcy Jaźwin co roku podczas wydarzeń kulturalnych śpiewali o drodze prowadzącej do ich wsi. Ukończono już trzeci etap budowy. W minionym tygodniu nowa asfaltowa droga została oficjalnie otwarta przez wójta, sołtysa, przedstawicieli powiatu bialskiego oraz samych mieszkańców. 

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Do michalówki jest 1 km do zrobienia. Ale wszyscy mają gdzies. Powiat odsyla do gmimy a gmina do powiatu. Wstyd panie (betonie) wójcie.

  2. Przecinających więcej niż mieszkańców na otwarciu drogi to jest dopiero biurokracja w czystej postaci. Teraz widać jak na dłoni ilu urzędników przypada na jednego mieszkańca, tak na jednego mieszkańca. Nie mieszkańców na jednego urzednika ale urzędników na jednego mieszkańca. Podziwiajcie wpatrujących się w asfalt , oni sa dowodem, że można sie dziwować w XXI wieku z istnienia nawierzchni asfaltowej na wsi, nie z powodu jej braku ale z istnienia . Czaicie ?

  3. kurczę sami PSLowcy . A nazlatywało się ich , jak much . A nie wystarczył by do przeciencia wstęgi Wójt , Starosta, sołtys i radny z danego okręgu ??? Ha , ha , ale śmiech . Polska to dziwny kraj . Co na świecie jest normalnością , u nas jest wielkim wydarzeniem ..

    1. Głupi nie rozumie po co a mądry myśli, że tak powinno być. I mamy takie akcje . Na świecie normalność , u nas jest wielkie wydarzenie. Gawiedź do strzyżenia na palcach moża policzyć .” Fryzjerow” za to pod dostatkiem. Można by rzec : strzyżenie sie opłaca.Gola nas na górze, gola nas na dole.