Wyśpiewali sobie nagrody

Wyśpiewali sobie nagrody 15
Uczniowie jednej ze szkół w drelowskiej gminie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Niektórzy do swoich występów dodali także elementy taneczne.
W miniony czwartek (12 kwietna) w Szkole Podstawowej w Dołdze odbyła się pierwsza edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Uczestnikami wokalnej rywalizacji byli uczniowie ze wszystkich szkół w gminie Drelów – Witoroż, Żerocin, Szóstka, Drelów, Dołha oraz ze szkół w Rogoźnicy, Kożuszek i Tuliłowa. Podczas konkursu można było usłyszeć utwory wykonane w języku rosyjskim i angielskim.

W kategorii klas IV – VI zatriumfowała Dominika Bułhak z Tuliłowa. Na drugim miejscu znalazła się Julia Martyniuk z Żerocina, a na trzecim Karolina Siłuch z Rogoźnicy. Przyznano również wyróżnienie, które otrzymała Aleksandra Korolczuk z Żerocina.

Wśród uczestników z klas VII oraz I i II gimnazjum zwyciężyła Karolina Ignaciuk z Kożuszek. Drugą pozycję zajęła Maria Kossak z Drelowa, a trzecie Aleksandra Prokopiak z Kożuszek. Wyróżnienie przyznano Julii Wiśnickiej z Kożuszek oraz Agnieszce Żywickiej z Dołhy.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *