Wywalczyły awans do rejonu

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMjgxMTUxMTMtNjQtMy5qcGc=,
Młode szczypiornistki spotkały się w finale powiatu bialskiego. Najlepsza drużyna zdobyła puchar oraz awans do kolejnego etapu rozgrywek.
Finał powiatu bialskiego w piłce ręcznej dziewcząt odbył się 26 marca na hali Publicznego Gimnazjum nr 1 w Piszczacu. Do walki o puchar przystąpiły cztery drużyny. W meczu o trzecie miejsce spotkały się zawodniczki z Janowa Podlaskiego oraz Wisznic. Ostatecznie zwyciężyły janowskie szczypiornistki.
O pierwsze miejsce walczyły ekipy z Piszczaca oraz Międzyrzeca Podlaskiego (PG nr 2). Tytuł mistrza przypadł gospodarzom zawodów. Zwyciężczynie otrzymały puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu.
Zwycięski skład tworzyły Julia Kaliszuk, Adrianna Kolasińska, Zofia Malicka, Martyna Błaszczyk, Zuzanna Sęczyk, Julia Owczaruk, Joanna Denkiewicz, Kinga Semenowicz, Julia Golczewska, Iga Nowaszczuk, Nikola Melanowicz, Julia Glińska oraz Magdalena Biernacka. Rozgrywki rejonowe odbędą się 5 kwietnia o godzinie 10 w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *