„Wyznanie” Rajmunda i „Beta w benzie” na dniach gminy

„Wyznanie” Rajmunda i "Beta w benzie" na dniach gminy 16

Cygańskie rytmy, kabaret, a także blok animacyjny i występ zespołu „Rajmund” oraz dmuchane zamki. To wszystko oraz wiele innych atrakcji, w których będzie można wziąć udział, przygotowano na dni gminy.

Dni Drelowa odbędą się 8 lipca na terenie Gminnego Centrum Kultury w Drelowie. Rozpoczęcie zaplanowano już na godzinę 14.30.

Zaraz po powitaniu gości oraz oficjalnym rozpoczęciu imprezy odbędą się występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych z gminy Drelów. Będzie można także zobaczyć krainę Gotów: tkactwo, ceramikę, a także biżuterię i łucznictwo. Odbędzie się także premiera wydawnictwa „Monografia Gminy Drelów”.

Od godziny 16 na scenie będzie można zobaczyć półgodzinny blok animacyjny dla dzieci. Następnie wystąpi „Kabaret z Konopi”. O godzinie 17.45 zaprezentuje się zespół z Ukrainy „Mołodyczki”, a godzinę później zespół taneczny „Cygańskie Rytmy”.

„Cookies Band” wystąpi o godzinie 19.30 i będzie bawił publiczność przez prawie dwie godziny. Od godziny 21 zaplanowano blok disco polo. Pierwszym zespołem grającym ten gatunek będzie „Rajmund”. Godzinę później, zaprezentuje się zespół „NEWS”. O godzinie 23 na scenę wejdzie „Faster”. Od północy planowana jest godzinna zabawa taneczna.

Ponadto na terenie imprezy będzie ogródek piwny, punkty gastronomiczne oraz stoiska handlowe.

Nie zabraknie również dmuchanych zamków i animacji dla dzieci.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *