Litwiniuk usunięty ze stanowiska. Prezydent go zdymisjonował

Litwiniuk usunięty ze stanowiska. Prezydent go zdymisjonował 16

Michał Litwiniuk jeszcze wczoraj pełnił stanowisko wiceprezydenta Białej Podlaskiej. Dzisiaj włodarz miasta Dariusz Stefaniuk pozbawił go tej funkcji.

W ubiegłym tygodniu Koalicja Obywatelska zaprezentowała swojego kandydata na prezydenta Białej Podlaskiej. O fotel prezydenta będzie ubiegał się Michał Litwiniuk, który jeszcze wczoraj piastował funkcję wiceprezydenta miasta. Dzisiaj już nim nie jest. Został zdymisjonowany przez Dariusza Stefaniuka.

– W dniu dzisiejszym pan Michał Litwiniuk powinien być w pracy. Miał delegację i powinien reprezentować miasto Biała Podlaska na Wojewódzkich Obchodach Rozpoczęcia Roku Szkolnego w Kazimierzu Dolnym, jednak nie pojechał tam, nie przyszedł do pracy. Prywatnie spotkałem go tylko w Szkole Podstawowej nr 9 – wyjaśniał Dariusz Stefaniuk podczas konferencji, którą zorganizowano dzisiaj w Urzędzie Miasta.

Mamy również oświadczenie Michała Litwiniuka w tej sprawie. – Nie wszyscy potrafią z klasą znosić emocje towarzyszące kampanii wyborczej. Okazało się, że Panu Dariuszowi Stefaniukowi puściły nerwy, gdy zderzył się z koniecznością rozliczenia się z niespełnionych obietnic wyborczych, czy zachowań w urzędzie graniczących z prywatą. Najwyraźniej boi się też tego, że nasze szerokie, ponadpartyjne porozumienie Koalicji Obywatelskiej PO.Nowoczesna, SLD, PSL i Stowarzyszenia emerytowanych mundurowych proponuje mieszkańcom dynamiczny, ale również realny program rozwoju Białej Podlaskiej i kandydata na Prezydenta, który łączy, a nie dzieli i jest dla nich, a nie dla partyjnych koneksji i korzyści własnych najbliższych – komentuje Litwiniuk. – Do tych absurdalnych zarzutów odniosę się na jutrzejszej konferencji.

 

Udostępnij!

Komentarze: 81

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Stefaniuk okazał się bardziej zdroworozsądkowy od opozycji. Wystawić jako kandydata wiceprezydenta to żart z wyborców!

    1. Cfaniak w necie pi.da w świecie… no ale wiadomo PiSowski troll nie szanujący nikogo … Poszukaj u siebie PiSiorze TW i agnetów PRL. Nie przyszło ci deb.ilu do głowy, że niektórzy stracili życie i zdrowie chroniących du.pę twoich rodziców za PRL? Większość to emerytowani już Policjanci trolu.

     1. Ale przywileje były . Kiełbasa i pomarańcze ze sklepu dla wybranych jadlo sie po kryjomu -nagroda odebrana. Teraz trzeba płacić za siebie.

     2. nie jestem ani za Pis ani za całą koalicją …. bo to wszystko jedno i to samo o różnych twarzach dzielących ludzi , jedni w jedną drudzy w drugą . i owszem – tak dokładnie chronili i ryzykowali życie ….. ale Ci sami także pałowali innych rodziców…. więc taki komentarz raczej lipny i jedyne co mi sie podoba w rządach pisu to własnie odcięcie od koryt dawnych urzędników i mundurowych oraz obcięcie im emerytur bo naprawde ludzie z niejednego innego zawodu w którym ryzykowali więcej lub tracili zdrowie w większej skali służąc innym doczekali emerytur 2,3,4 lub więcej ktrotnie niższych od funkcjonariuszy…. tak tak wiem co powiesz że w Pisie też są komuszki …. i to mi sie bardzo nie podoba i dla nich też dałbym 1000 zł emerytury i ani grosza więcej, trzeba to wyplenić jak chwasty bo tu wyrwiesz a wyrosną dwa kolejne dalej…. i możesz mnie nazywać też trolem jakim chcesz ale niestety taka jest prawda cała polska administracja ma takie chwasty czasem mniej czasem więcej , ale wyplenić trzeba wszystkie

   1. I tu się zgadzam . Wkurzył i mnie Stefaniuk po wyborach od razu tą koalicją z Litwiniukiem i z Chodzińskim . Jeszcze i ten Chodziński mu pokaże poczekajcie jak odsłoni swoje zaplecze a ono przykucnęło i cichutko siedzi w PSW . Wiecie o kim mówię ?

  1. Niby dlaczego? Od dawna się słyszało że Panowie mieli inną wizję rządzenia miastem i się nie zgadzali w wielu kwestiach..

 2. Stefaniuk pokazal jaki jest malutki, mozna bylo zachowac (oraz konkurowac z klasą). Jeszcze to sie zemsci na nim (za jego wałki również (aferta z mieszkaniem komunalnym dla wspolpracownika, mieszkanie plus (reportaz tvnu) czy chociazby obsadzanie swoich kolegow i (niby doswiadczonej i przygotowanej do takiej pracy 😀 ) zony w spolkach i zaprzyjaznionych zakladach…

  1. Czytałeś w ogóle ten artykuł, koleś który jest wiceprezydentem miasta i zarabia jak na nasze warunki bardzo dobre pieniądze nie przychodzi do pracy, spróbuj sam tak zrobić, o ile gdzieś pracujesz. Nie jestem zwolennikiem Stefaniuka, ale tutaj akurat postąpił bardzo dobrze.

   1. Nie przyszedł do pracy tylko jako wiceprezydent miasta odpowiedzialny za oświatę poszedł sobie na rozpoczęcie roku do jednej z podległych szkół zamiast pojechać do Kazimierza Dolnego – nie wiadomo po co. Straszne 😉

   2. ale jestes naiwny – smierdzi tutaj na kilometr jaka sciema, nagle VICE nie przychodzi do pracy (delgacja Kazimierzu Dolnym – smiech na sali) pewnie w poniedzialek postaniowiono gdzie ta delegacja miala byc 😀 😀 Pomysl troche…

 3. ten Litwiniuk jest jakiś niepoważny! Biegając i jeżdżąc na rowerze nie zmienisz miasta, ocknij sie człowieku! rządzenie miastem to nie zabawa! Miej resztę honoru i zmień prace, zostań ratownikiem na basanie albo naprawiaj przerzutki w rowerach.

 4. Stefaniuk niech wraca już do domu. Jego prezydentora to cztery lata zmarnowane dla białej. Chwali się pozyskanymi środkami z unii, większość z nich pozyskały szkoły za które odpwiada Litwiniuk. Co z infrastrukturą? tu pozyskiwanie środków leży zero nowych dróg, przepraszam 600 metrów warszawskiej. W wyborach oddam głos na Michała Litwiniuka. Przynajmniej nie jest arogancki tak jak obecny prezydent który robi z naszego miasta prywatny folwark. STEFANIUK TO KONIEC, PA PA

   1. Był, odpowiadał za oświatę i wlaśnie w tej dziedzinie miasto pozyskało najwięcej funduszy z unii i dlatego chce aby litwiniuk był głównym prezydentem. Aby w dziedzinie infrastruktury działo się wiecej.

    1. Fundusze z unii w szkolach to inicjatywa i zasluga osob pracujacych w tych placowkach, tj dyrekcji, nauczycieli itp. Urzad nie ma w tym zadnej zaslugi. To szkoly bezposrednio skladaja wnioski o dotacje i sa beneficjentem. Nikt im nie pomaga. Dlatego tez osoba „odpowiedzialna” piastuje swoje stanowisko wylacznie honorowo, od czasu do czasu skladajac symboliczny podpis na gotowych dokumentach.
     Pozdrawiam

   2. Jak Litwiniuk zostanie prezydentem a w rządzie będzie PIS to Biała niech zapomni o dotacjach i zostaniemy znowu wschodnią B. Musimy wybierać między złem a złem ale trzeba patrzeć kto rządzi w danej chwili.

    1. 4 lata temu rzadzilo PO a jakos wybrano prezidenta z pisu… rzady sie zmieniaja co 4 lata i watpie aby za rok ludzie wybrali pis po tym co wyprawiaja w Polsce i osmieszaja nas w Europie..:)

     1. Jeszcze wybiorą PIS- to pewne na kolejne 4 lata , później już nie., bo w tej chwili nie ma porządnej opozycji, a szkoda.

  1. Dokladnie. Litwiniuk bardzo jest dla ludzi a Stefaniuk to oschły bez usmiechu gbur. Z tego co wiem to Litwiniuk jak wykładał na PSW zawsze był w pracy nigdy siè niespozniał wrecz czekal na auli na studentow. Litwiniuk super radosny pomyslowy czlowiek. Jakbym miala prawo do glosowania to oddalabym glos ale niestety niemoge. Pozdrawiam

 5. PO, SLD, PSL i .N, koalicja obywatelska iście z piekła rodem, powinni się od razu nazwać jako Polska Partia Uczciwości… he he he…

  1. Tobie to zapewne płacą za te komentarze.
   Sprawdź tylko czy źródło tych płatności nie pochodzi z większych afer niż wszystkie PO, SLD, PSL i .N razem wzięte

 6. Na poziomie miasta nie ma znaczenia z jakiego ugrupowania przychodzisz, ważne jest to ile dla miasta robisz i jakie są tego efekty. Michał Litwiniuk zebrał sporogłosów w poprzednich wyborach, więc nic dziwnego że Stefaniuk zrobił go wice. Potem są 4 lata ciężkiej pracy wszyscy pracują jak najlepiej potrafia i znów mamy wybory i mozemy pracę każdego ocenić i wybrać najlepszego. Pan Stefaniuk mocno się swystraszył że mieszkańcy tym razem już go nie uznają za najlepszego. Niedotrzymane obietnice, zapaść gospodarcza miasta, Ciagłe szukanie winnych a to Czapski a to Litwiniuk itd. Jedyne czym Pan Stefaniuk sięchwali to edukacja za którą jakby nie patrzeć odpowiadał Litwiniuk.

  1. Czy wy nie przesadzacie z tą pochwałą edukacji. Co wyście to zmierzyli. Pracę i trud nauczycieli oraz wysiłek dzieci przypisujecie jednemu czy drugiemu vice- Prezydentowi.
   Ludzie nie oszukujcie się i nie budujcie fikcyjnych stereotypów. Miejcie odrobinę godności i uszanujcie tych którzy na to pracują , ale nie tych co udają. Oni też czasami odwiedzają tę stronę……. A projekty dla szkół to kto pisał pracownicy podlegli Litwiniukowi czy Stefaniukowi?. Nie żebym bronił Stefaniuka ale tak dla jasności . …….Kto odpowiadał za te festyny i imprezy kulturalne którymi ponoć tylko zasłynęła ostatnimi razy Biała Podlaska , główny czy vice. Młodzież, która tam się angażowała i dawała z siebie wszystko nie jest warta wspomnienia?. Nie …. pani blond Stolarczyk czy jakiś Trzpil moszczą sobie posadki idąc po plecach innych , smutne . To też „stajnia” Stefaniuka? ……. Nie będziemy chyba tu oceniać prezydentów po wynikach matur czy egzaminów gimnazjalnych bo to nie oni je pisali . Skupmy się na obiektywnych kryteriach i zakresach odpowiedzialności

   1. Od Pana Trzpila to proszę 3 kroki w bok !! Chłopak pracuje sam i od podstaw na wszystko co ma. Trzpil „ze stajini Stefaniuka” lub czyjejkolwiek ?! Pipek nie wiesz o czym mowisz a oceniasz czlowieka, ktorego chyba nie znasz, to najbardziej antypolityczny, szczery BA ! Pyskaty i bezpośredni buntownik jakiego znam. Jakie plecy ? Z palca wyssana bzdeta walnięta tutaj publicznie bez zastanowienia. Jeszcze jedno poznaj Pana Trzpila a bedzie jasne jak bardzo nastawiony jest na CZŁOWIEKA a nie jakiekolwiek układy, partie czy cały systemowy absurd.

  1. Ciekawe czy stefaniuk na czas kampanii weźmie bezpłatny urlop? czy po prostu bez konsekwencji nie będzie przychodził do pracy?STEFANIUK WRACAJ DO PRACY W BIURZE SENATORA

 7. Żenada – Panicz Dariusz tłumaczy się że Litwiniuk spóźniał się do pracy, nie wypełniał obowiązków, nie chciał reprezentować itd…hmmm i tak przez 4 lata. Przepraszam bardzo to Czy Prezydent Stefaniuk nie powinien już dawno zareagować, tylko teraz jak się okazuje że startuje w wyborach? Kpina – to jak Pan Stefaniuk zarządza urzędem miasta przez te 4 lata? Nie widział tego, nie słyszał o swoim pracowniku? Każdy poważny przedsiębiorca dałby 1 upomnienie jak nie posłucha to zwolnienie. He he he no taki dobry ten nasz włodarz że dopiero teraz zwalnia swego zastępcę.

 8. dla Stefaniuka grunt pod nogami się wali więc musiał coś zrobić, wywalił go bo czuje zagrożenie. Darek nie masz szans na drugą kadencję

 9. hahahha „jestesmy bialymi cywylizowanymi ludzmi” brawo wypowiedz na poziomie – to juz ludzie innej rasy nie są cywilizowanymi ludzmi?? W sumie przeciez to czlowiek z pisu to mnie to nie dziwi. Zasmierdzialo rasizmem……………

 10. Pan B nie ma innego asa w rekawie, a ze DS jest spalony, to chlopaki musza sobie radzic i wywoluja sztuczna szarpanine, ktora ma ich troche rozdzielic politycznie w oczach ludzi. Niestety mościpanowie – wasz blef śmierdzi na kilometr. Mimo tego nie jestescie na spalonej pozycji, bo ponad polowa populacji o inteligencji na poziomie ameby da sie na to nabrac i pojdzie zaglosowac. Taka jest niestety demokracja. Media rządzą.

  1. Weź Ty z Kościuszki już skończ napisz jeden komentarz a nie piszesz 1000 komentarzy pod każdym artykułem, już nie mogę tego czytać.

 11. Byłem i jestem wyborcą PO ale to co teraz zrobił to już przekracza wszystkie granice. właśnie tym sposobem chcąc czy nie dodał kilka % głosów kandydatowi PIS. Mam nadzieje ze mieszkańcy mojego ukochanego miasta nie wybiorą żadnego z nich 🙂
  Pozdrawiam

 12. Jeden warty drugiego. Weźcie się wy ludzie za robotę. Otwórzcie w mieście fabryki, apelujcie do rządu o obniżenie podatków, A nie podkladacie sobie kolejne świnie.
  Jeśli ta farsa się nie skonczy to będziecie mogli jeden drugiemu pogratulować przegranej.

  1. Dobre. Dobrze napisane. Fabryka by sie przyddla. Nowe mieszkania nowe domy sie buduja a niema gdzue nawet kupic np.mebli tylko trzeba jezdzic po polsce bo w Bialej zamkneli jedyna fabryke ktora przynosila zysk. Niebudujcie karuzeli rywali tylko dajcie miejscr pracy i nowe produkty dla bialej a moze i dla polski. Rynek upada na alejach a wy wiate dla owocow i warzyw stawiacie. Po jaka cholere. Starzy sprzedajacy umieraja mlodzi wyjezdzaja wiec szczury beda za jakis czas sie pier……

 13. Przejawy prostytucji politycznej stały się już wieloletnią normą „zielonych pijawek”. Siemaszko z PeZeLu też łyknął przynętę i stawił się do pamiątkowego zdjęcia .

 14. Przez 4 lata ramię w ramię PO z PIS legitymizowało władzę DS w Białej a teraz raptem prywata i kolesiostwo w UM? To co pan Michał 4 lata nic nie widział? Czemu wcześniej nie reagował? Czy PO głosowało za podwyżką dla prezydenta, skoro tyle nieprawidłowości? A teraz stołka i srebników nie ma i raptem żale.

 15. Panu Stefaniukowi przeszkadzało że Pan Litwiniuk wolał przyjść na rozpoczęcie roku szkolnego dziecka niż jechać do jakiegoś Kazimierza nie wiadomo po co. Brawo Panie Michale za odważna decyzję, bycie z dzieckiem zwłaszcza jeśli rozpoczyna swoja naukę w szkole jest ważniejsze. Każdy rodzic powinien w takich chwilach towarzyszyć swojemu dziecku. Jak widać Pan Stefaniuk to *docenił*

 16. panie Stefaniuk to ile w końcu zarobiła pana żona w spółkach skarbu państwa w ostatnim roku dowiemy się czy będzie to tajemnicą

 17. Panie D. Stefaniak a może tak wzorem Prezydenta Putina wszystkich kontrkandydatów zamknąć do wyborów w więzieniu? A co Pan robił w godzinach urzędowania w szkole. Wziął Pan wolne jak inni i zaprowadził córkę na rozpoczęcie roku szkolnego? Też Pan nie był na stanowisku pracy. ” Nieobecność nieusprawiedliwiona” jak nic. Mieszkańcy wręczają wypowiedzenie w trybie natychmiastowym.

 18. Na Konwencji Programowo-Wyborczej PIS odbytej w sobotę 1 września premier Morawiecki zaapelował ażeby w zbliżających się wyborach samorządowych wszędzie tam gdzie właśnie rozpoczynają się jakieś inwestycje nie głosować na obecne władze-bo te inwestycje to taka ściema przedwyborcza.To jak ja mam zagłosować w Białej Podlaskiej,kiedy widzę rozkopaną od niedawna Warszawską ?Według premiera Morawieckiego ta władza jest dobra,która inwestycje rozpoczyna miesiąc po wyborach, a nie miesiąc przed wyborami.

 19. Nie jestem partyjny ale jak już głosować to na Litwiniuka, bo na Stefaniuka nie mam zamiaru. I nie zdziwię się jak PiS Bereckiego wystawia na prezydenta kasę ma to i kampanie zrobi tak jak 4lata temu dla Stefaniuka , kubeczki rozdawał przed lokalami wyborczymi:D i ludzie to lykali. Ludzie nie popelniajcie tego błędu co 4lata temu. A co z modernizacją krzny? Z miejscami pracy co tak obiecywał? Co z lotniskiem i tyloma wycietymi drzewami? Inwestorów brak

  1. TO CO ROBI STEFANIUK TO ZAGRYWKA POLITYCZNA PRZED WYBORAMI ,CI PANOWIE BĘDĄ KLEPAĆ SIĘ PO PLECACH JESZCZE DŁUGO ,TU CHODZI ABY WYBRAĆ PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO Z NICH NA PREZYDENTA MIASTA. ANI JEDEN Z NICH NIE ZASŁUGUJE NA TĄ FUNKCJĘ .JA I MOI ZNAJOMI NIE BĘDZIEMY GŁOSOWAĆ NA ŻADNEGO Z NICH BO TO CO ZROBILI ONI Z TYM MIASTEM TO WOŁA O POMSTĘ WSTYD NA CAŁY KRAJ.

   1. Tak , tak, „Biała w ruinie” normalnie w 4 lata zaorali miasto, teraz wszędzie marchew albo inne buraki rosną. O i Warszawską dawniej Dzierżyńskiego, dawniej Warszawską też zaorali. A i idąc pieszo, bo wyżej wzmiankowana jak pisałem zaorana to widziałem, że jeszcze mostek w parku zniszczyli, psuje paskudne. Stadion zburzyli, widziałem, takie zacne trybuny normalnie spychaczami, barbarzyńcy. Jak nic trzeba dać im odpór bo zaczną ten nieliczne bloki wyburzać, a fabrykę mogli by postawić, taką „Pierwszą Magistracką Fabrykę Czegokolwiek” … żeby prosty robotnik mógł ponarzekać że go na wypłacie kroją, a nie tylko jęczeć że żadnych inwestycji nie ma.

   2. Magistrat , masz rację. Rzucają hasłami , naciągają fakty żeby tylko wygrać wybory. A gdzie przykazania . Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy

   3. A co takiego oni zrobili wg. ciebie?! podaj proszę konkretnie co jest aż nie tak…w czym oni tobie tak przeszkadzają, co ci zrobili… jesz chleb z wodą, nie masz mieszkania, nie masz samochodu, nie masz smartfona? na każdą władzę można w ten sposób się wykrzyczeć i zmieszać z błotem…a ogólnie cały wschód polski to biedota i tu potrzeba konstruktywnej krytyki i działań a nie piep..zenia przez internet.
    A gdzie byłeś/byłaś jak poprzednicy – nie mówię tu tylko o PO – zlikwidowali fabrykę mebli (nawet dwie), Biawenę czy inne przedsiębiorstwa w naszym mieście, najbliższej okolicy i w Polsce?
    Chciałbym aby takich ludzi jak ty można było wybrać dokładnie na to stanowisko, na które tak pięknie narzekasz…mianować z automatu na prezydenta miasta, ministra czy tam kogokolwiek…i ciekawe co byś zdziałał/zdziałała.

 20. Jaki szef wysyła swojego pracownika do innego miasta wiedząć, że ten ma rozpoczęcie roku szkolnego swojego dziecka i to w I klasie. Przecież spokojnie wiceprezydent mógłby reprezentować urząd właśnie w tej szkole, w swoim mieście? Albo trzeba nie mieć dzieci albo być bez serca albo zrobić to celowo. To jak jest panie prezydencie Stefaniuk?

  1. Dokładnie!!! Zresztą dobry pracodawca ustala z pracownikiem delegacje, bo jak wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze, ale Darek nie bardzo chyba wartościuje jak trzeba. No ale czego się spodziewać.

 21. No .Chodziński teraz czas na Ciebie?!Kiedy wytoczysz swoje działa? A nie ….. jeszcze trzeba teczkę ponosić Dariuszowi……a żona w szkole uczy……no no….ciekawie…..

 22. A teraz czas na p.Chodzińskiego?!Kiedy wytoczy swoje działa….a nie… strach mu nie pozwala?a poza tym żona w szkole uczy…….a teczkę Dariuszowi ktoś musi nosić?!

 23. Widzę, że ci co tutaj wyzywają jednych trollami, sami nimi są. Ale to tak na marginesie… Mam pytanie, czy kandydata na prezydenta miasta Michała Litwiniuka przyjadą wesprzeć Hanna Gruntowicz-Wałek i Rafał „ścieżki rowerowe a nie mosty” Trzaskowski? A może jednak przyjedzie do Białej Włodzimierz Karpiński, który powiedział komisarz Bieńkowskiej, jaki plan dla wschodniej Polski w pełni realizowała platforma nie wiedzieć czemu obywatelska?

 24. ja wyjechałem z Bialej 2 lata temu znam pana vice prezydenta Adama w poprzednich wyborach nawet glosowałem na niego ale teraz raczej nie dostanie mojego głosu pan Stefaniuk jest pionkiem żeby nie Bierecki nie był by prezydentem najlepiej przypisywać sobie czyjeś zasługi u produkować sklepy w których nie długo nie będzie miał kto kupować niech pan prezydent pochwali się ile miejsc pracy stworzył w ciągu swojej kadeci nie licząc handlu

 25. Do tej pory myślałem, że Pan Prezydent Stefaniuk posiada więcej taktu i kultury osobistej. Przynajmniej sprawiał takie wrażenie. Nie bez znaczenia wydaje się również iż wchodzi w rachubę uczestnictwo osób trzecich i to jeszcze jakich. Dotychczasowa ich współpraca w sposób formalny i mniej formalny była akceptowana przez obie strony i w podobny sposób powinna być rozwiązana. Boli mnie również to iż Pan Prezydent Stefaniuk nie widzi swoich błędów i uchybień, a było ich wiele i to różnych a tak teraz próbuje zdyskredytować swojego niedawnego kolegę. Ludzie trzeżwo obserwujący magistrat potrafią oddzielić plewy od ziarna i w sposób właściwy to ocenić w wyborach . Chcę mieć tylko nadzieję iż dotychczasowy włodarz miasta i jego promotor nie zastosują np. takich chwytów jak w poprzedniej kampanii z P. Andrzejem Czapskim bo to już była głęboka Białoruś.

 26. Nie myślicie że to zostało rozegrane…tuż przed wyborami Stefaniuk poda ręke Litwiniukowi a za to litwiniuk odda swoje głosy i swoich wyborców na Stefaniuka dla dobra MIASTA i ludzi i nadal będą rządzić miastem tak jak dotychczas… Polityczna zagrywka.

 27. Litwiniuk? To nie ma już lepszego kandydata opozycja? 4 lata rządził ze Stefaniukiem i wszystko mu pasowało. Teraz jakich argumentów krytyki użyje?Poza tym okazał się być nielojalny, a to duży minus. Dla Białej lepszy jest Dariusz Stefaniuk – ma doświadczenia i „kontakty” z centralą. Takie miasta jak Biała mogą liczyć tylko na wsparcie budżetu. I dlatego głosuję na obecnego prezydenta.