Przechodziła przez jezdnię. Zginęła pod kołami samochodu

DSC_6480

Doszło do śmiertelnego wypadku niedaleko Białej Podlaskiej. Na miejscu zdarzenia pracują strażacy, policjanci oraz ratownicy medyczni, a także straż graniczna. Przez około dwie godziny ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Dzisiaj około godziny 14.35 na trasie K2 za miejscowością Styrzyniec doszło do śmiertelnego wypadku. Przechodząca przez jezdnię kobieta zginęła na miejscu. Samochód osobowy marki VW Passat zjechał do rowu i zatrzymał się między drzewami. Kierował nim 53-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego.

Na miejscu wypadku są dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe, a także straż graniczna, która pomagała w kierowaniu ruchem. Prokurator jest w drodze na miejsce zdarzenia.

Policja nadal ustala tożsamość kobiety/

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Bez pasów przechodzic. Piesi chodzą po drodze jak święte krowy nie wiadomo kiedy i skąd wyleci. Ale kierowcy jak by dostosowali prędkość tak jak trzeba to było by o wiele mniej wypadków

  2. Parę minut przed tragedią przejeżdżałem i próbowali przede mną przejść, nie zdążyłem dojechać do Białej a już karetka jechała w tamtym kierunku 🙁 Razem z tym człowiekiem w koszulce DHL próbowali przejść i wyglądali jakby się znali więc dziwne że ustalają tożsamość.