Rosyjski samolot będzie awaryjnie lądował na bialskim lotnisku

Rosyjski samolot będzie awaryjnie lądował na bialskim lotnisku 16

Na lotnisku w Białej Podlaskiej w niedługim czasie będzie musiał wylądować samolot pasażerski, który zgłosił niewielką awarię. Jak dowiedziała się Redakcja BP24, chodzi o lot z Moskwy do Frankfurtu nad Menem, jednego z rosyjskich przewoźników.

Samolot Boeing 737 ma wylądować na pasie około godziny 17.00. Z Moskwy wystartował o godzinie 15.30, natomiast do miejsca docelowego miał dotrzeć o godzinie 18. Jak się dowiedzieliśmy, bialskie lotnisko jako jedyne może przyjąć tak wielką maszynę. Pilot pierwotnie prosił o możliwość lądowania w Brześciu albo Mińsku, ale oba porty nie mogą przyjąć maszyny, dlatego lądowanie odbędzie się w Białej Podlaskiej.

Zostaliśmy poproszeni o przekazanie Wam informacji związanych z bezpieczeństwem. Władze lotniska przekazały, że przez najbliższe godziny będzie obowiązywał kategoryczny zakaz wstępu na ten teren. Mieszkańców miasta prosi się również o zamknięcie okien w swoich mieszkaniach i domach, ponieważ nisko lecący samolot tego typu może spowodować wibracje tak silne, że szyby w otwartych oknach mogą ulec pęknięciu. Będziemy informować Was na bieżąco o rozwoju wydarzeń.

AKTUALIZACJA (8.44 – 2 kwietnia): Powyższy artykuł był oczywiście tylko primaaprilisowym żartem. Taki lot rzeczywiście się odbył, ale na szczęście przebiegł bez żadnych zakłóceń.

Udostępnij!

Komentarze: 31

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Jesteśmy przygotowani bo na lotnisku jest zatrudniona bardzo kompetentna persona w osobie inż Mariusza K.Ta treść to też inf.Prima Aprilis.

  2. To był prima aprilis. Ale prawdą jest, że największy samolot linii Emirates w maju tego roku ma wylądować na lotnisku wypełniony Szejkami. Którzy w podzięce za uratowanie życia wybiegając z samolotu będą wykupować za bezcen wszystko po drodze. By wybudować tutaj fabryki i pomóc Colgejtowi w zatrudnieniu ponad 7,5 tyś bezrobotnych z Białej i okolic. Nieoficjalnie cały plan powstał na najwyższym szczeblu 😛

  3. A co ze świetłuszką???[ takie lampy nawigacyjne przy pasie] jak złodzieje wyrwali z ziemi, moze ogniska rozpalimy i bedziemy machać pilotowi oby mu sie udało