Zboże zablokowało ruch na rondzie. Naczepa leży na boku

IMG_2784
Fot. Katarzyna Olesiejuk

Ciężarówka wywróciła się na rondzie. Nie dość, że wysypało się z niej zboże, doszło także do wycieku paliwa.

Dzisiaj (16 lipca) po godzinie 17 w Białej Podlaskiej doszło do poważnego zdarzenia. Na rondzie ulicy Janowskiej wywróciła się ciężarówka marki Volvo. Wysypało się z niej zboże.

Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej i policja. Strażacy ustalili także, że na miejscu zdarzenia doszło do wycieku paliwa z uszkodzonego pojazdu. Wyciek ma około 50 metrów długości.

Służby zabezpieczyły już teren i dążą do udrożnienia jezdni. Droga w kierunku Janowa Podlaskiego jest zablokowana. Na tym odcinku kierowcy mogą napotkać korek.

Udostępnij!

Komentarze: 13

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Rondo Żołnierzy Wyklętych . Być może , płyn to nie ON , tylko DOT . Zostawcie to odpowiednim ludziom , którzy wiedzą , co robią .

  1. Trzy zastępy potrzebne są do postawienia pojazdu na koła i zakonczenia akcji. Jak nie pasuje, to nogi za pas i do roboty.

     1. Faktycznie pomylił bo największe nieroby to Straż Miejska która powinna być dawno zlikwidowana,po co utrzymywać tylu darmozjadów za nasze podatki

    1. Ty kierowca c +e to idź sobie na koło nasikaj. Jak możesz mówić że strażacy nic nie potrafią. Skoro wzywani są do najpoważniejszych zdarzeń. Obyś nie musiał potrzebować ich pomocy.

 2. ja jak jechałem, to widzilalem ze ciezarowka lezala na boku a tu zdjęcia robione chyba tydzień później