Zboże zablokowało ruch na rondzie. Naczepa leży na boku

IMG_2784
Fot. Katarzyna Olesiejuk

Ciężarówka wywróciła się na rondzie. Nie dość, że wysypało się z niej zboże, doszło także do wycieku paliwa.

Dzisiaj (16 lipca) po godzinie 17 w Białej Podlaskiej doszło do poważnego zdarzenia. Na rondzie ulicy Janowskiej wywróciła się ciężarówka marki Volvo. Wysypało się z niej zboże.

Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej i policja. Strażacy ustalili także, że na miejscu zdarzenia doszło do wycieku paliwa z uszkodzonego pojazdu. Wyciek ma około 50 metrów długości.

Służby zabezpieczyły już teren i dążą do udrożnienia jezdni. Droga w kierunku Janowa Podlaskiego jest zablokowana. Na tym odcinku kierowcy mogą napotkać korek.

Udostępnij!

Komentarze: 13

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Rondo Żołnierzy Wyklętych . Być może , płyn to nie ON , tylko DOT . Zostawcie to odpowiednim ludziom , którzy wiedzą , co robią .

  1. Trzy zastępy potrzebne są do postawienia pojazdu na koła i zakonczenia akcji. Jak nie pasuje, to nogi za pas i do roboty.

     1. Faktycznie pomylił bo największe nieroby to Straż Miejska która powinna być dawno zlikwidowana,po co utrzymywać tylu darmozjadów za nasze podatki

    1. Ty kierowca c +e to idź sobie na koło nasikaj. Jak możesz mówić że strażacy nic nie potrafią. Skoro wzywani są do najpoważniejszych zdarzeń. Obyś nie musiał potrzebować ich pomocy.