Z rzecznika na kierownika

Z rzecznika na kierownika 16

Nowego stanowiska w województwie doczekał się były rzecznik prezydenta minionej kadencji. Został zastępcą kierownika w delegaturze Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego. Pracować będzie teraz u boku Dariusza Litwiniuka, byłego przewodniczącego rady miasta.

Radosław Plandowski w poprzedniej kadencji zajmował stanowisko rzecznika prasowego prezydenta miasta Dariusz Stefaniuka. Po przegranych wyborach jego funkcja w urzędzie miasta uległa zmianie. Jeszcze w styczniu można było spotkać go na stanowisku obsługi miejskiej Karty Seniora.

Na początku lutego Plandowski rozpoczął pracę w bialskiej delegaturze Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego. Pełni tam funkcję zastępcy kierownika. Jest to nowe stanowisko w strukturze. Ma odpowiadać za promocję regionu i współpracę z mediami.

Z bialskiego magistratu został przeniesiony do delegatury na mocy porozumienia pracodawców.

Udostępnij!

Komentarze: 47

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Przede wszystkim bardzo dobry wybór, kompetentny i pracowity facet, który wzbudza zaufanie! No i nie plujmy się, na pewno nie będzie zarabiał na tym stołku tyle co CZapa, Jakuszko, Sosenka, czy nawet pewnie co ta rzecznnik nowa w urzędzie. \MICHAŁEK wiedział jak docenić swoich

 1. Pracować będzie teraz u boku Dariusza Litwiniuka, byłego przewodniczącego rady miasta. Co tu się wyprawia? jakieś fuzje??? Dariusz Litwiniuk? Zdurniałem i nie wiem już jak kto się nazywa.

 2. No proszę, Urząd Marszałkowski tworzy NOWE stanowiska dla nieudaczników, którzy niewiele robi w poprzedniej kadencji A teraz będzie brał pieniądze za robienie nic.
  I jeszcze pewnie dostosowują wymagania do kandydata
  Koń by się usmial.

 3. Czy to jest człowiek odpowiedni? Karierowicz i lanser polityczny ustawiony przez poprzedniego prezydenta. Marionetka polityczna.

 4. Każdemu jest to ma rękę Litwiniuk chciał się pozbyć nie swojego. Stefaniuk chciał pomóc swojemu. Nic dodać, ale komentarze będą z każdej strony.

 5. Ze smutkiem stwierdzam , że zaczynam co raz bardziej wierzyć w to , że nadchodzące wybory wygra Biedroń. Nie wiele to zmieni co prawda , mam na myśli na lepsze. Społeczeństwo utwierdza się w przekonaniu, że władza nie ma żadnych skrupułów i coraz bardziej zaczyna żerować na stanowiskach publicznych i za publiczne pieniądze a miało być inaczej. Smutno się robi na samą myśl, że żądzą nami tacy ludzie, którzy zamiast dbać o wizerunek szastają nim a potem się dziwią , że takie Wiosny Biedronia powstają. Sami sobie ten los gotujemy

  1. zwycięstwo Biedronki nie byłoby złe ale nie ma an to żadnych szans, ponieważ Wiosna jest oderwana od rzeczywistości. Czyli spokojnie, układ pozostanie mniej więcej bez zmian.

  2. Wiosna, to inicjatywa służb. Gość po zrobieniu konwencji za nie wiadomo jakie pieniądze od razu ma 12-20% XD Sondaże na zamówienie mają go wywindować niczym Palikota, albo Petru 😀 Oczywiście ludzie będą łykać, jak młode pelikany (albo przewodniczący wspomnianego ruchu XD)

 6. M. LITWINIUK przygarnia swoich, goni ludzi STEFANIUKA. to macie pretenje że chłopaak mierzy wyżej niż sala obsługio>? ŻE był związany z jakimś układem poltiycznym to od razu musi bynć miernotą? Chowajcie się anonimowe glonojady dalej!

  1. A co to za funkcja i po co? On ma jakąś wiedzę czy po prostu ma mieć stołek za wierność żeby się dalej lansować? To jakiś samorządowiec? Będzie odpowiadał za kontakt z mediami? Za promocję regionu czyli co będzie robił za nasze pieniądze? Lansował się będzie. A co delegatura robi że tak kontaktuje się z mediami bo nie przypominam? I co ma promować ta delegatura? Stworzenie stołka i dostosowanie obowiązków do wiedzy kandydata.

 7. To jest straszne , już nie śmieszne.Szpital tworzy etat dla chodzinskiego; Stefaniuk dla swojego rzecznika.W pogotowiu ,, pedagog,, z marnym doświadczeniem zostaje dyrektorem.Co się dzieje ? Za pieniądze z naszych podatków uwlaszcza się elita Dyzmy.ludzie otwórzcie oczy.Nie pozwólmy na to.

 8. Był poprzedni ciągnął swoich, przyszedł nowy ciągnie swoich.
  Reguły się nie zmieniły. Koryto przyciąga lepiej niż magnes.
  Prawdą jest, że władza deprawuje.
  Już nigdy to się nie zmieni, kogokolwiek BIALCZNIE by nie wybrali.
  Wyżej niestety też jest tak samo.

  1. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku…………………………………. Takie głupie komentarze trafiają się często w necie pod artykułami na temat „osiągnięć” włodarzy. To może znaczyć bardzo dużo ale też bardzo mało.

  1. To już znamy jego atuty. A jak wytłumaczyć to ludziom, na których jeszcze bardziej można polegać?

 9. Promocja regionu i współpraca z mediami? Co ma do tego delegatura, która jeszcze kilka lat temu miała być likwidowana? Przecież tam jest parę osób od paszportów, zaproszeń i cudzoziemców i do tego ogromu zadań kierownik potrzebuje z-cy? Czy to są jakieś żarty? Po to jest tworzone nowe stanowisko w tym „przytułku” nieudaczników, pływaków i speców od wszystkiego? Jednak nasza władza to ma rozmach.. 🙂

  1. To się nazywa : G…no mnie to obchodzi co sobie myślicie. Jestem daleko i mnie nie widać a skoro tak to nie ja, mnie tu nie ma.

  2. Jak to co ? DS będzie sie promował a Ty zapłacisz i jeszcze w wyborach powiesz, to pracowity facet i warto na niego głosować

 10. Kurcze a ja myślałem że tak dobrze Karty Seniora wydawał że zostanie co najmniej dyrektorem stadniny w Janowie xD Tam kompetencji nie trzeba, już nic się nie da zepsuć.

  1. Nie narzekaj na stadninę! Kiedyś na konie można było tylko popatrzeć, nawet na te najlichsze chabety. A teraz, po dobrych zmianach, prawie każdego stać aby takiego konia sobie kupić.

  2. wydawanie kart seniora to jest jakaś ujma? pomoc ludziom starszym w tym kraju rzeczywiście stoi na miernym poziomie ale ten człowiek wcześniej współpracował z seniorami i był w tym środowisku bardzo lubiany i szanowany, nie rozumiem skąd przekonanie że wydawanie kart seniora to taka zniewaga>? poza tym kto go tam posadził? zapewne zawistny prezydent Litwiniuk albo ten drugi na B. jak… baaaardzo smutny zastępca

  1. Masz na myśli różnego rodzaju Misiewiczów i Misiewiczówny po licencjatach, tak jak choćby ten co ostatnio zamieszkał w Tarnowie. Tak kończy głupota, naiwność i brak wykształcenia

   1. już nie chcę pytać o twoje wykształcenie ale w tym kraju nawet z doktoratami chodzą barany więc nie wiem czemu to jest taki kategoryczny wyznacznik???

 11. I bardzo dobrze, tylko w wod-kan i pec sami specjaliści bez uprawnień sanitarnych nie znający się zupełnie na sieciach i instalacjach. Kiedy będą tam ogłoszenia o pracę czy tylko przyjmują kolegów Michała,?

  1. haha dokładnie, ten pan na górze nie będzie zarabiał tyle co emeryt Czapski w wod-kanie czy ten smarkacz Jakuszko 🙂