Za narkotyki grozi mu nawet 15 lat odsiadki

06.09.18
fot. nadesłane

34-latek z bialskiej gminy został tymczasowo aresztowany za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Będzie odpowiadał za wewnątrzwspólnotowy przywóz narkotyków.

W miniony poniedziałek (3 września) kryminalni z bialskiej komendy weszli na teren jednej z posesji na terenie gminy Biała Podlaska.

– Z posiadanych informacji wynikało, że zamieszkujący ją 34-latek posiadać może środki odurzające. W trakcie przeszukania policjanci potwierdzili tę informację. W miejscu zamieszkania ujawnili biały proszek oraz plastyczną masę – informuje asp. szt. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Znalezioną substancję zabezpieczono, a po przebadaniu okazało się, że jest to amfetamina. – Z zabezpieczonej ilości można byłoby sporządzić ponad 4 tys. porcji dilerskich tego narkotyku – dodaje rzecznik.

34-latek został zatrzymany. Policjantom wyjaśnił, że narkotyk przywiózł z jednego z krajów w Unii Europejskiej. Wczoraj bialski sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za wewnątrzwspólnotowy przywóz narkotyków grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *