Zaatakował mężczyznę nożem. Teraz odpowie za swój czyn

Zaatakował mężczyznę nożem. Teraz odpowie za swój czyn 16
fot. Policja

26-latek z Białej Podlaskiej odpowie za usiłowanie zabójstwa, ale nie tylko. W jego miejscu zamieszkania znaleziono środki odurzające w postaci amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (18 czerwca) na ulicy Janowskiej w Białej Podlaskiej. Około godziny 20 policjanci zostali wezwani przez załogę karetki pogotowia ratunkowego. Udzielała ona pomocy rannemu mężczyźnie. Pokrzywdzony 31-latek twierdził, że sam przewrócił się na nóż.
Do wyjaśnienia został zatrzymany 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W trakcie przeszukania w jego miejscu zamieszkania policjanci ujawnili dodatkowo niewielką ilość amfetaminy. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał się do ugodzenia nożem 31-latka. Wskazał też miejsce porzucenia narzędzia przestępstwa. Tłumaczył, że chciał jedynie przestraszyć mężczyznę, który przyszedł pod jego nieobecność w odwiedziny do jego dziewczyny.
Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego. W wyniku podjętych przez nich intensywnych czynności procesowych i operacyjnych udało się ustalić miejsce, gdzie doszło do zdarzenia, jego przebieg oraz osoby mogące brać w nim udział.
Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 26-letniego bialczanina. Mężczyzna podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa 31-latka.  Przestępstwo to zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Przecież poszkodowany zeznał, że najpierw wpadł przypadkowo do jego dziewczyny a później wpadł przypadkowo na jego nóż więc za co dożywocie ? Niech podadzą sobie rękę na zgodę i po temacie, a policja powinna zająć się szukaniem prawdziwych bandytów.

  2. Nie no kur**wa człowiek który dzga innego nozem to na pewno uczciwy obywatel. Co Adrianku nie będzie od kogo fetki kupić? 😀