Zaatakowali parę by mieć za co kupić alkohol. Jeden z nich próbował zgwałcić kobietę

Zaatakowali parę by mieć za co kupić alkohol. Jeden z nich próbował zgwałcić kobietę 16

Sprawcy zaatakowali parę, by otrzymać pieniądze na alkohol. Najbliższe trzy miesiące spędzą w zakładzie karnym cztery osoby w wieku 31-45-lat bez stałego miejsca zamieszkania. Są one podejrzane o dokonanie rozboju na dwójce swoich znajomych. Jeden z nich podejrzany jest o próbę dokonania innej czynności seksualnej wobec pokrzywdzonej.

W ubiegłym tygodniu bialscy policjanci powiadomieni zostali o rozboju na szkodę dwojga mieszkańców miasta. – Do zdarzenia doszło w Białej Podlaskiej w mieszkaniu pokrzywdzonej. Z relacji zgłaszającej wynikało, że przyszło do niej czworo znajomych. Początkowo wspólnie spożywali alkohol, jednak gdy ten się skończył zażądali od pary pieniędzy na ten właśnie cel. Kiedy spotkali się z odmową, jeden z obecnych tam mężczyzn uderzył pokrzywdzonego w głowę – podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. Następnie zabrał znalezioną przy nim gotówkę. Po tym zaatakował również kobietę. Następnie sprawcy przeszukali znaleziony na miejscu plecak zabierając z niego artykuły spożywcze i karty bankomatowe należące do pokrzywdzonego.

By otrzymać pin do znalezionych kart jeden z mężczyzn użył przemocy wobec pokrzywdzonego. Po uzyskaniu numeru cała czwórka wyszła z mieszkania zabierając ze sobą drobne przedmioty, których wartość oszacowana została na kwotę około 120 zł oraz skradzione karty.

W krótkim czasie od zgłoszenia mundurowi zatrzymali wszystkie osoby podejrzewane o udział w tym zdarzeniu, odzyskali też skradzione przedmioty, w tym karty bankomatowe. Funkcjonariusze ustalili, że 34-latek wraz z 38-letnią znajomą próbowali już wypłacić gotówkę z konta pokrzywdzonego.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 34-latek podejrzany jest również o usiłowanie poddania się innej czynności seksualnej wobec pokrzywdzonej.

W piątkowe popołudnie Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec czterech osób środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zaatakowali parę by mieć za co kupić alkohol. Jeden z nich próbował zgwałcić kobietę 17 Zaatakowali parę by mieć za co kupić alkohol. Jeden z nich próbował zgwałcić kobietę 18

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. już wiem jak sobie zorganizować żarcie i nocleg ze darmo w czasie zimy , po prostu pójdę na melinę i wezme trochę smieci klepiąc właścicielkę po tylku , dowala mi 3 miesiące a jak dobrze to i próbę gwałtu 🙂 Milicjanci to juz z koniem na łby sie zamieniło , ale bandytów ujeli a jak tam Najsztyby i Durczoki ??? siedzą ?