Zaginęła Eliza. Czy ktoś ją widział?

Zaginęła Eliza. Czy ktoś ją widział? 16

Nastolatka po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w sobotę. Do chwili obecnej zaginiona nie wróciła do domu, nieznane jest miejsce jej pobytu.

Eliza Błażejowska urodziła się 15 września 2002 roku, jest córką Krzysztofa i Moniki, mieszka przy alei Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. W dniu zaginięcia (16 czerwca) miała na sobie jeansy do kolan, jasny t-shirt i ciemne sportowe buty z motywem kwiatowym. Nastolatka ma 160 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie, ciemne włosy, ciemne oczy i pełne uzębienie.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu należy kierować pod numer 112, osobiście do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego na nr 83-344-81-96.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Wydaje mi się że widziałem ją z jakimś wysokim typem o blond kręconych włosach z plecaczkiem, bujających się po os. Terebelska, mieli ze sobą niebieski koc w kratkę, którym się okrywała, dziewczyna miała już lekko pokręcone włosy od niemycia. Następnego dnia widziałem ich gdzieś w okolicach budowy stadionu, na przystanku spała, pewnie bujają się po pustostanach, a gość wykorzystuje sytuację i niemoc dziewczyny, to było z 2 dni temu, a gdzie jest straż miejska, co śpiących ludzi na przystanku nie inwigiluje ?

  2. Wydaje mi się że widziałem ją z jakimś wysokim typem o blond kręconych włosach z plecaczkiem, bujających się po os. Terebelska, mieli ze sobą niebieski koc w kratkę, którym się okrywała, dziewczyna miała już lekko pokręcone włosy od niemycia. Następnego dnia widziałem ich gdzieś w okolicach budowy stadionu, na przystanku spała, pewnie bujają się po pustostanach, a gość wykorzystuje sytuację i niemoc dziewczyny, to było z 2 dni temu, a gdzie jest straż miejska, co śpiących ludzi na przystanku nie inwigiluje ?