Zagłosuj i pomóż młodym talentom

Zagłosuj i pomóż młodym talentom 15

Piętnaścioro młodych wokalistów znalazło się pod skrzydłami każdego z trzech trenerów. Wśród nich pojawili się również reprezentanci naszego regionu. Każdy uczestnik ma szansę zawalczyć o dodatkowe nagrody. To samo czeka na głosujących.

„The Voice Kids”, to nowy program, który pojawił się na antenie TVP2. W odróżnieniu od „The Voice of Poland”, na scenie zamiast dorosłych wokalistów można zobaczyć dzieci w wieku od 8 do 15 lat.

Zakończyły się już tzw. przesłuchania w ciemno. Wiemy, że w programie dalej są Zuzia Janik oraz Bartek Peszuk z Białej Podlaskiej oraz Eryk Waszczuk z Międzyrzeca Podlaskiego.
Każdy uczestnik, który przeszedł do kolejnego etapu programu może zdobyć nagrodę w postaci nagrania teledysku oraz singla. Głosujący również mają szansę na wygraną – można zdobyć głośnik bluetooth bądź „Niestraszka” (pakiet ubezpieczeń od PZU).

Aby to zrobić, należy wejść na stronę plebiscytu The Voice Kids i spośród uczestników wybrać swojego ulubieńca. Klikając w profil uczestnika można przypomnieć sobie, jak wyglądał jego pierwszy występ w programie.

Kolejnym krokiem jest głosowanie. Tutaj do wyboru są dwie opcje: można wziąć udział w plebiscycie i pomóc swojemu faworytowi na zdobycie atrakcyjnej nagrody bądź dać mu szansę i dodatkowo samemu wziąć udział w konkursie. W pierwszym przypadku głos liczy się w plebiscycie popularności uczestników, natomiast w drugim na głosujących czekają dwie dodatkowe czynności.

Aby rozpocząć rywalizację o nagrody należy nacisnąć „Tak, biorę udział”.  Teraz przyszedł czas na nieco kreatywności. W maksymalnie 300 znakach (ze spacjami) należy uzasadnić, dlaczego konkretny uczestnik The Voice Kids jest naszym ulubieńcem.

W czasie trwania konkursu można oddać 10 głosów, ale w przypadku uzasadnienia liczy się tylko pierwsze. Należy pamiętać o podaniu imienia, nazwiska i maila, by w razie wygranej konkursowe jury wiedziało z kim się skontaktować.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *