Zagrają charytatywnie. Przyjdź na koncert i pomóż małej Natalce

Zagrają charytatywnie. Przyjdź na koncert i pomóż małej Natalce 16

Już za 10 dni zostanie zorganizowana akcja charytatywna na rzecz Natalii Kowaluk. Dwuletnia dziewczynka urodziła się m.in. z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem, a leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne.  

Wydarzenie „Pomagamy Natalce!” odbędzie się w sobotę (15 grudnia) o godzinie 17 w sali Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej. Zaplanowano specjalny koncert połączony z licytacją choinek z papierowej wikliny. Przy wejściu będzie można nabyć też „cegiełkę” – wejściówkę za 5 zł.

Cały dochód uzyskany podczas wydarzenia zostanie przekazany na pomoc Natalii Kowaluk. Dziewczynka urodziła się 23 października 2016 roku z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, nóżkami końsko-szpotawymi i wieloma innymi schorzeniami towarzyszącymi. 2-latka nie chodzi, nie siedzi samodzielnie i musi być karmiona „na godziny”, gdyż jej organizm nie domaga się jedzenia. Rodzice dziewczynki codziennie walczą, by Natalka miała szansę na jak najlepsze życie.

Charytatywny koncert połączony z aukcją to inicjatywa członków facebookowej grupy Bialskie Aniołki – Mądra Pomoc oraz Fundacji Kreacja Magia Rąk. Podczas sobotniego wydarzenia na scenie wystąpią uczniowie Szkoły Muzycznej, którzy zaprezentują kolędowy repertuar. Zaśpiewa również bialczanka Wiktoria Szczepanowska. Koncert uświetnią także dzieci i młodzież z zespołu Kontra.

ZOBACZ TAKŻE: Wydarzenie na Facebooku

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *