Zagrają kolędy i podsumują rok

Zagrają kolędy i podsumują rok 16

Na początku roku uczestnicy zajęć Bialskiej Szkoły Rocka zagrają noworoczny koncert. Będzie to okazja do podsumowania 2019 roku. 

5 stycznia w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej, odbędzie się noworoczny koncert w wykonaniu uczniów Bialskiej  Szkoły Rocka. Placówka istnieje od 2015 roku i prowadzi indywidualne zajęcia muzyczne w zakresie śpiewu, emisji głosu i nauki gry na instrumentach: gitarze, ukulele, fortepianie, keyboardzie i perkusji. Z oferty autorskich zajęć korzystają dzieci, w tym te w wieku przedszkolnym, a także młodzież i dorośli.

– Podczas pierwszego, noworocznego koncertu chcielibyśmy zaprezentować program o tematyce świątecznej, obejmujący utwory wokalne i instrumentalne. Nasi uczniowie wykonają dobrze znane kolędy, pastorałki, polskie i zagraniczne utwory o tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej. Wystąpią solo, w duetach i niewielkich zespołach. Koncert będzie z pewnością doskonałym podsumowaniem dotychczasowej nauki, a dla wielu uczniów – wielkim przeżyciem i debiutem na profesjonalnej scenie, bowiem najmłodsi uczniowie mają nie więcej niż 7 lat – zaznacza Michał Płanda – założyciel i dyrektor szkoły.

Współorganizatorami wydarzenia są: Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz Miasto Biała Podlaska.

Zagrają kolędy i podsumują rok 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *