Zagrają o punkty po raz ostatni

Zagrają o punkty po raz ostatni 15
fot. archiwum

Futbolistki AZS PSW Biała Podlaska są u progu końca sezonu 2017/2018 Ekstraligi. Do rozegrania pozostało im ostatnie domowe spotkanie.

Do meczu, który zostanie rozegrany w niedzielę, 27 maja bialczanki będą mogły podejść ze spokojem. Pomimo porażki w ostatnim starciu dzięki wynikom meczów na innych boiskach podopieczne Michała Kwietnia zachowały ligowy byt. Futbolistki AZS PSW zajmują 9 miejsce w tabeli Ekstraligi.

Bialskie akademiczki na pewno będą chciały jak najlepiej zaprezentować przed własną publicznością się w ostatnim meczu  w bieżących rozgrywkach. O dobry wynik powinno być o tyle łatwiej, że do Białej Podlaskiej przyjadą piłkarki ostatniego w tabeli Unifreeze Górzno. Przyjezdne w ostatniej kolejce wysoko uległy 1:5 AZS Wrocław, grzebiąc tym samym swoje szanse na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Gospodynie niedzielnego starcia w ostatnim meczu ligowym po pasjonującej walce uległy po golu w doliczonym czasie gry 4:3 z Mitechem Żywiec.

Obydwie ekipy w tym sezonie mierzyły się ze sobą dwukrotnie. 14 października w Górznie białczanki uległy 1:2 a gola zdobyła Ewa Cieśla.  W rewanżu 22 kwietnia akademiczki po bramkach Ewy Cieśli, Dominiki Gąsieniec i Mileny Mikołajczak rozbiły u siebie górznianki 5:0.

Mecz rozpocznie się w niedzielę 27 maja o godz. 16 na boisku kompleksu sportowego PSW przy ulicy Sidorskiej 105. Wstęp wolny.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *