Zajechał drogę ciężarówce. Dwie osoby w szpitalu

Zajechał drogę ciężarówce. Dwie osoby w szpitalu 16

Kierujący peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące osobówką.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 20.40 na skrzyżowaniu drodze krajowej nr 2 z ul. Drohicką w Międzyrzecu Podlaskim. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący peugeotem 21-letni mieszkaniec gminy Łosice doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Daf. 21-latek prawdopodobnie wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącej w kierunku Siedlec ciężarówce. Drugim samochodem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Rokitno – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby – kierowca oraz pasażer peugeota.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze.

Zajechał drogę ciężarówce. Dwie osoby w szpitalu 17 Zajechał drogę ciężarówce. Dwie osoby w szpitalu 18

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Być może. Za to bój o te pierwsze miejsce jest zacięty.. ostatnio jadę A2 w kierunku Strykowa i coś się dzieje bo jedziemy 62-67 km/h, no dobra deszcz pada może i na zjazdach być trochę slisko ale na prostej drodze?! A To WLS prowadził tak peleton osobówką, a mówią że to przez tiry są korki i wypadki..

 2. WLS – wieś lubi smalec
  LLU – ludź lekko ułom….
  LRA – Lubelska rubież analfa…..
  LBI – Ludzie Bardzo Inteligentne
  LB – Lubelskie bruda….

 3. Halo Ściopka, to jest dobre hahahaha. A wiesz że WB to własność banku albo WLS to może być Wiejski Lodołamacz Smrodu hahahaha .