Zajechała drogę motocykliście

Zajechała drogę motocykliście 16

Kierująca Fordem Focusem prawdopodobnie jest sprawczynią wypadku. Wstępne ustalenia z miejsca wypadku mówią, że kierująca wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu.

Po godz. 8 rano we wtorek doszło do wypadku na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Wyszyńskiego i Parkowej. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fordem wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym jednośladem mężczyźnie. Motocyklista trafił do szpitala – mówi podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Johny myslisz ze znak STOP-u złapie takiego jednego za zderzak jak ten sie obowiązkowo nie zatrzyma?? a na przejazdach kolejowych; światła migające, dzwięk słyszalny z 200m, szlabany a i tak omijają zapory a potem płacz lamęt jak to się stało?

  2. Mieszkam w Białe 2 miesiąc i to co widzę to jest dramat. W żadnym mieście tak beznadziejnie się nie jeździ, wymuszanie to norma, wiele trupów na drogach które już dawno powinny być na emeryturze, dziadkowie po 80-tce za kółkiem którzy nie widzą. Dramat