Zamkną bramę do parku

Zamkną bramę do parku 16

W przyszłym tygodniu zostanie całkowicie zamknięty dla aut wjazd główny do parku Radziwiłłowskiego. Jest to spowodowane względami bezpieczeństwa i postępem prac w związku z realizacją inwestycji.

Trwa Przebudowa układu komunikacyjnego w parku Radziwiłłowskim wraz z fortyfikacjami. W związku z tym wykonawca musi ze zwględów bezpieczeństwa zamknąć bramę wjazdową do bialskiego parku. 16 września będzie całkowity zakaz wjazdu dla pojazdów.

– Wejście przez bramą główną dla pieszych pozostanie czynne. Nadal można także korzystać z wejścia od ul. Zamkowej. Po ukończeniu prac przy budowie bramy koszarskiej na początku października mieszkańcy będą też mogli wchodzić od strony przychodni przy ul. Warszawskiej – informuje Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prasowy bialskiego prezydenta.

Do czasu zakończenia prac, o których mowa, a więc do listopada, wjazd główny do parku Radziwiłłowskiego będzie zamknięty dla samochodów. Najbliższe parkingi znajdują się: przy siedzibie Caritas oraz przy budynku przychodni.

Wartość inwestycji  to 3 399 639,56 zł.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Dobre !!!! A o jakim listopadzie mówicie bo było że na koniec września będzie otwarcie a tu listopad?!? To jeszcze zapodajcie który listopad ,czy 2010 czy 2021 ?!?!?!?