Zamknięty komisariat. Policjant ma koronawirusa

Zamknięty komisariat. Policjant ma koronawirusa 16

Dzisiaj Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej otrzymał informację o potwierdzonym przypadku zachorowania na COVID-19 u funkcjonariusza Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim. W uzgodnieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjęta została decyzja o czasowym wyłączeniu komisariatu z obsługi interesantów.

W sprawach objętych działaniem międzyrzeckiego komisariatu prosimy o bezpośredni kontakt z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej, Pl. Wojska Polskiego 23. Jednocześnie informujemy, że numery telefonów należące do miedzyrzeckiego komisariatu, będą automatycznie przekierowane.

– W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 u jednego z funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie policjantów, pracowników i mieszkańców naszego powiatu Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciech Czapla oraz Powiatowy Inspektor Sanitarny podjęli decyzję o czasowym wyłączeniu komisariatu. W uzgodnieniu z Sanepidem podejmowane będą dalsze decyzje adekwatne do zachodzących zmian. Zgodnie z procedurami trwa dezynfekcja zarówno budynku komisariatu jak też radiowozów będących na jego wyposażeniu – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Funkcjonariusz u którego dzisiaj potwierdzony został pozytywny wynik testu na COVID-19 przebywa obecnie w szpitalu, natomiast 48 policjantów i pracowników przebywa na kwarantannie.

W sprawach objętych działaniem międzyrzeckiego komisariatu prosimy o bezpośredni kontakt z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej, Pl. Wojska Polskiego 23, tel. tel. 47 814-1300. W realizacji zadań dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom bialskich policjantów wspierać będą funkcjonariusze z OPP KWP Lublin.

Udostępnij!

Komentarze: 11

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ministerstwo podało , że w powiecie bialskim nie ma nowych zakażeń to skąd chorzy w Międzyrzecu i Starostwie w Białej.

  2. No i teraz od tych 49 całe rodziny będą uziemione …. pan niby premier z niby ministrem zdrowia „fajną” przysługę robią dla sanepidów !!! Tylko współczuć …

  3. Może dlatego że dane podane przez Ministerstwo są z wczorajszej doby, a może wyniki policjanta dostali dziś? I będą uwzględnione jutro? Czasem warto pomyśleć.

  4. Prykład z życia wzięty: Pani z sanepidu dzwoni do osoby objetej kwarantanną, podaje termin , godzinę kiedy przyjedzie ekipa pobrać wymaz. Cały dzień osoba czeka , nikt nie przyjechał. Po kilku dniach dzwoni telefon. Pani z sanepidu gratuluje , że wynik jest negatywny i się rozłącza. Za godzinę dzwoni znowu pani z sanepidu i pyta, co się dzieje, że nie ma wyniku wymazu. Osoba informuje, że nikt nie przyjechał i nie pobrał wymazu . To trzeba sprawdzić, odpowiada pani z sanepidu. Po pewnym czasie znowu telefon z sanepidu. Pani namawia na ponowne badanie… Kiedy słuchałam tej historii doszłam do wniosku, że nie ma co się martwić na zapas. Co ma być , to będzie. Sanepid nam nie pomoże. W takim chaosie i bałaganie możemy liczyć tylko na siebie a wierzący jeszcze na Opatrzność Boską.

    1. Głupot nie wypisuj !!!! Żadna pracownica sanepidu nie zadzwoni i nie powie że wynik jest ujemny czy dodatni jak próba nie została pobrana ! Najgorzej jak się „wypowiadają ludziska co zielonego pojęcia nie mają w temacie. Coś od kogoś złośliwego usłyszy i bredzi !!!